Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā tikt pie sejas formai atbilstošām brillēm?

Katrs briļļu valkātājs zina, ka izvēlēties piemērotu briļļu rāmi ir laikietilpīgs un nedaudz nogurdinošs process. Optikas salonā jāpavada ilgs laiks, uzmērot dažādus modeļus un cenšoties saprast, kurš būs īstais. Turklāt, var gadīties, ka tas, kas piestāv un patīk, ir nedaudz neērts valkāšanā, vai arī briļļu rāmis ir pavisam nepievilcīgā krāsā. Bet varbūt mūsdienās tomēr ir iespējams iegūt individuāli pielāgotas brilles pavisam ātri un viegli? Tieši šādam nolūkam ir radīta Yuniku sistēma.

Kas ir YUNIKU sistēma?

Yuniku sistēma sastāv no sejas skenera, algoritma un programmatūras, kas darbojas vienoti, apkopojot datus par redzes un anatomiskām īpatnībām, kā arī informāciju par valkātāja dzīvesstilu, lai pielāgotu rāmi un noteiktu kāds būs ideālais lēcas stāvoklis katrai acij. Yuniku sistēma izvērtē visus parametrus un rada 3D izdrukas briļļu modeli, kas ir individuāli pielāgots konkrētā cilvēka vajadzībām un vizuālajām īpašībām.

Kā notiek briļļu pasūtīšana ar YUNIKU sistēmu?

  • Klients nostājas pie Yuniku sistēmas un ļauj tai veikt sejas skenēšanu;
  • Yuniku programmatūra apkopo informāciju par briļļu valkātāja prasībām un rezultātus, kas iegūti no sejas skenēšanas, tad nosaka lēcas dizainu kā arī sniedz rekomendācijas rāmja modelim;
  • Tad ir iespējams uzmērīt ieteiktā rāmja modeli no Yuniku stenda, lai pārliecinātos, ka tas tiešām piestāv un patīk;
  • Rāmja parametri sistēmā tiek individuāli pielāgoti konkrētajam valkātājam.
  • Tiek izvēlētas briļļu lēcas, ņemot vērā dažādus parametrus;
  • Brilles tiek elektroniski pasūtītas un pasūtījums nodots ražotājam;
  • Ražotājs izgatavo rāmi ar 3D printeri, precīzi izgriež lēcas un iestrādā tās rāmī;
  • Gatavais briļļu modelis tiek nosūtīts uz optikas salonu, kur briļļu īpašnieks var tās saņemt un uzmērīt.

Kādas ir YUNIKU briļļu lēcas?

Yuniku sistēma piedāvā 3 lēcu veidus Yuniku Progresīvās lēcas, kas, veidotas, lai ļautu valkātājam ātrāk pierast pie brillēm un sniedz platākus skaidrās redzes koridorus un mazākus kropļojumus perifērijā, Yuniku Work lēcas darbam, un Yuniku Monofokālās (Single vision), jeb parastās viena stipruma lēcas, kas domātas vai nu tālumam, vai lasīšanai tuvumā.

Visas Yuniku lēcas ir pārbaudītas ar Hoya’s Binocular Eye Model – inovatīvu procedūru, kas apstiprina lēcas dizaina piemērotību reālās vides apstākļiem, pirms tiek palaistas ražošanā.

Kādi ir YUNIKU briļļu rāmji?

Briļļu rāmjiem ir pieejami 12 modeļi 9 krāsās ar 2 dažādām faktūrām – ādas vai lina. Rāmji ir izgatavoti ar ļoti precīzu lāzerstaru tehniku no Poliamīda 12 – materiāla, kam ir daudz priekšrocību. Tas ir hipoalerģisks, izturīgs pret svīšanu, vieglāks kā titāns un elastīgāks nekā TR90 termoplastikas materiāls. Brilles no Yuniku sniedz optisku precizitāti, neielaižoties kompromisos ar valkātāja stilu un ērtībām.


pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas