Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā trenēt kucēnu? Kinologs konsultē Blumenauu ģimeni

Bindru – Blumenauu ģimenē no Jelgavas ir ienācis jauns ģimenes loceklis - kucēns Mailo. Realitātes šova “Ģimene burkā” zvaiznes uz savām mājām bija uzaicinājušas kinologu, lai noskaidrotu, kā pareizi apieties ar mazo četrkājaino draugu.

Kinologs skaidroja: “Šunim pirmais strādā deguns, tad acis un pašās pēdējās - ausis. Mēs sākam ar to, ka paņemam kārumu, pieliekam sunim pie deguna, sakam viņa vārdu un gaidām, kad viņš paskatīsies acīs. Ja tas notiek, iedodam kārumu. Un tā atkārtojam.”

Ģimenes galva Jānis domā, ka sunim vajag saņemt kārumu, jo viņš ir izpildījis pavēli, taču kinologs norāda, ka tā nav pareizi - šādi sunim tiek iemācīts viņa vārds, jo mājdzīvnieks taču nezina, kā viņu sauc: “Tajā brīdī, kad viņš paskatās acīs, deguns un acis ir uz saimnieku, un arī ausis sāk dzirdēt.”

Tāpat kinologs iebilst pret Jāņa komentāru par to, ka suns nedrīkst gulēt gultā: “Suns gultā drīkst, pat ir ieteicams, bet suns bez noteikumiem nav suns un paliek par pliku zvēru. Suns drīkst iet gultā, bet tikai tad, ja tiek uzaicināts”

“Tās informācijas bija tik daudz, ka ir vēlreiz jāpārlasa un jāiedziļinās. Nu, nebija vienkārši saprast visu informāciju. Viņam jau viegli umņičīt, visu zina no galvas. A mums suns nav bijis, atnāk un uzdot te visādus jautājumus, pat nevar saprast, ko viņam atbildēt,” pukojas saimnieks.

Bindru – Blumenauu piedzīvojumiem seko līdzi kanāla 360TV šovā “Ģimene burkā” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 17.55 un 20:30. Ja palaidi garām - neuztraucies! Ģimenes piedzīvojumus vari skatīties arī 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas