Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

“Kad viņas satiekas” šīs nedēļas viesi – Uģis Kuģis, Toms Liepājnieks un Liene Grava!

Foto: no 1188.lv arhīva

Foto: no 1188.lv arhīva

Kas sarunu šovā gaidāms šonedēļ?

“Kad viņas satiekas”

"Kad viņas satiekas" studijā allaž virmo dzirkstošas un dvēseliskas sarunas. Horeogrāfe un dejotāja Liene Grava, kuru deja savedusi kopā ar viņas dzīves partneri Mārci Auziņu, atklās savu ne visai vieglo ceļu uz karjeras virsotnēm. Interesanti, ka Liene nekad nav izdzīvojusi rozā briļļu periodu, toties bijis vairāku gadu ilgs randiņu periods. Kādēļ Lienei ir svarīgi nodefinēt attiecību statusu un kā viņa tikusi bildināta?

Savukārt Aktieris Toms Liepājnieks studijā ienesīs īstu humora vētru, daloties ar piedzīvojumiem no aizkulišu dzīves un stāstot kurzemnieku jokus. Ar milzu sirsnību Toms dalīsies atklāsmēs par savu mīļoto sievieti un meitiņu Johannu. Kādam lielam notikumam Toms gatavojas jau pavisam drīz un kura no viņa skatuves partnerēm skūpstās vislabāk?

“Kad viņi satiekas”

Pie Andra Buļa šajā otrdienā viesosies vēdiskais filozofs Uģis Kuģis. Saruna kungiem izvērtīsies pavisam interesanta, jo Andrim būs ļoti daudz jautājumu par Uģa dzīvesveidu, proti, kādēļ attiecībās viņš ikdienā izslēdz seksu. Ko Uģis domā par sievietēm, kuras sevi velta karjerai? Un kādai pēc Uģa domām jābūt ideālai sievietei?

Kaislībām, personībām un dzirkstošām sarunām pilna solās būt jaunā rudens sezona, lutinot un iepriecinot ikvienu Latvijas sievieti. Seko līdzi “Kad viņas satiekas” katru otrdienas vakaru plkst. 21.30, un uzreiz pēc tam baudi īstas vīriešu sarunas par sievietēm, attiecībām un mīlestību kopā ar Andri Buli kanālā STV Pirmā! plkst. 23.15!

Foto: no 1188.lv arhīva

Foto: no 1188.lv arhīva

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas