Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

“Kad viņas satiekas” šīsnedēļas viesi – Elizabete Zagorska, Ainārs Ančevskis un Artis Robežnieks!

Foto: no 1188.lv arhīva

Foto: no 1188.lv arhīva

Pagājušajā otrdienā “Kad viņas satiekas” studijā viesojās grupas “Tautumeitas” līdere Asnate Rancāne, kura atklāti pastāstīja par cīņu ar multiplo sklerozi un šīsvasaras piedzīvojumiem slavenajā Glostenberijas festivālā. Tam sekoja saruna ar mūziķi Andri Ābelīti, kurš aktīvi gatavojas savam 50 gadu jubilejas koncertam, savukārt pie Andra Buļa rubrikā “Kad viņi satiekas” uz īstu vīru sarunu tika aicināts mūziķis Miks Dukurs. Kas sarunu šovā gaidāms šonedēļ?

Kad viņas satiekas

Dziedātāja Elizabete Zagorska nesen ir atgriezusies no dzīves Kanādā, kas bijis viens no viņas dzīves drosmīgākajiem lēmumiem līdz šim. “Kad viņas satiekas” studijā Elizabete minēs iemeslus, kāpēc viņas ceļi veduši atpakaļ uz dzimteni, un atklās, kas šobrīd aktuāls notiek viņas dzīvē. Kāda ir jaunā Elizabete aizraušanās, kas ieintriģēs mūsu vadītājas?

Savukārt aktieris Ainārs Ančevskis, ļaujoties dzirkstošām dāmu spēlēm un humoram, dalīsies ar saviem plusiem un mīnusiem, dzīvojot laukos, un neslēps, kā mājās tiek sadalīti pienākumi, lai viss būtu godīgi. Plūstot sarunas vieglumā, viņš būs atvērts filozofiskām pārdomām – vai ir iespējams divreiz iekāpt vienā upē?

Kad viņi satiekas

Šajā otrdienā pie Andra Buļa viesosies aktieris Artis Robežnieks, un vīri pārrunās lietas, ko ne vienmēr iespējams izdarīt sieviešu klātbūtnē. Sarunas virmos par abiem tuvo aktieru profesiju, iztirzājot, kā tas ietekmē vīrieša personību. Artis arī atklāti pastāstīs par savām attiecībām ar bērniem un to, cik ļoti viņš novērtē iespēju būt kopā ar ģimeni. Protams, neizpaliks sarunas par sievām – kā veidot veiksmīgu laulības dzīvi, ja esi pieprasīts aktieris?

Kaislībām, personībām un dzirkstošām sarunām pilna solās būt jaunā rudens sezona, lutinot un iepriecinot ikvienu Latvijas sievieti. Seko līdzi “Kad viņas satiekas” katru otrdienas vakaru plkst. 21.30, un uzreiz pēc tam baudi īstas vīriešu sarunas par sievietēm, attiecībām un mīlestību kopā ar Andri Buli kanālā STV Pirmā! plkst. 23.15!

Asnate Rancāne par cīņu ar multiplo sklerozi: "Tas bija pirmais spēcīgais stopkrāns"
Foto: no 1188.lv arhīva

Foto: no 1188.lv arhīva

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas