Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Kad viņas satiekas" šonedēļ viesojas Anete Bendika, Dina Ceple, Madara Botmane un Rolands Če

Māmiņdienas nedēļas ietvaros raidījumā "Kad viņas satiekas" tiekas trīs mammas – aktrise Anete Bendika, mājdzemdību vecmāte, ginekoloģe-dzemdību speciāliste Dina Ceple, aktrise Madara Botmane, kā arī tēvs – reperis Rolands Če. Visi četri ir brīnišķīgi vecāki saviem bērniem, bet vienmēr grūtākais vecāku būšanā ir sevis nepazaudēšana.

Kā apvienot vecāka lomu ar karjeru, partnerattiecībām, pārbaudījumiem un ballītēm? Anetes Bendikas dēls ir īpašs bērniņš un viņas pieredzes stāsts gan aizkustina līdz asarām, gan dod iedvesmu un spēku.

Kāpēc sievietes izvēlas mājdzemdības? Kādas kuriozas tēvu reakcijas mēdz piedzīvot dzemdību procesa laikā? Par savu un citu sieviešu mājdzemdību pieredzi pastāstīs Dina Ceple.

Lepnums par katru mazāko bērna sasniegumu ir ne tikai mammām, bet arī tēviem. Rolands Če atklāti stāsta par savu īpašo dēliņu, ar kādām grūtībām un rezultātiem saskaras ikdienā un kā skatās uz nākotni.

Cik svarīgi ir runāt par pēcdzemdību depresiju un kā Madaras Botmanes suns reaģē uz jauno ģimenes locekli?

Raidījumu "Kad viņas satiekas" skaties kanālā STV no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.25 un visu diennakti 1188Play un 1188.lv!

Publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas