Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Kad viņas satiekas" šonedēļ viesojas Ozols, Žanna Dubska, Anita Altmane un Karīna Tonne

Ikvienai dāmai mēdz pienākt brīdis, kad gribas pateikt “man nav, ko vilkt mugurā!” Par šo tēmu "Kad viņas satiekas" studijā tiekas dāmas un kungi, lai diskutētu, kā šo situāciju risināt. Šoreiz uz sarunu ir aicināti stilisti – Ozols, Žanna Dubska, Anita Altmane un Karīna Tonne, – kuri padalīsies savā pieredzē, kā atsvaidzināt vizuālo tēlu.

Anita Altmane padalīsies, cik, viņasprāt, sievietes personīgais šarms un individualitāte ir svarīga sava vizuālā tēla veidošanā. Kādi ir Anitas ieteikumi šim pavasarim? Svarīgs jautājums – vai vilkt saplēstas džinsa bikses un kādu apģērba gabalu viņa iesaka visu sieviešu garderobē?

Ozols Latvijas modes pasaulē darbojas jau sen, tāpēc sapnis par modes namu nav pārsteigums. Kādas ir viņa domas par iepirkšanos lietoto apģērbu veikalos, kā viņš vērtē Latvijas sieviešu ģērbšanās stilu, un kādas ir viņa attiecības ar savu meitu?

Vai ir iespējams sakārtot skapi tā, lai katru dienu var ģērbties stilīgi? Kas ir emocionālie pircēji? Kāpēc sieviete nedrīkst vilkt vienas un tās pašas drēbes divas dienas pēc kārtas? Par aktualitātēm un tendencēm pastāstīs arī stiliste Žanna Dubska.

Savukārt stiliste Karīna Tonne pastāsta, ko iesaka nevilkt un kādas stilu kombinācijas ir aktuālas šosezon. Vai slikts noskaņojums ietekmē apģērba izvēli un vai vecumam ir nozīme?

Raidījumu "Kad viņas satiekas" skaties kanālā STV no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.25 un visu diennakti 1188Play un 1188.lv!

Publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas