Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Kad viņas satiekas" šonedēļ viesos Madara Biedriņa, Signe Sproga, Linita Mediņa, Aija Šmidre, Justs Sirmais un Nansija Garkalne

Šonedēļ " Kad viņas satiekas" studijā tiks iegriezts īsts draudzeņu virpulis! Visi viesi atzīs, ka draudzība ir svarīga, bet katram ar to ir bijušas dažādas pieredzes.

Ēdiena gatavošanas entuziaste Madara Biedriņa un stiliste Signe Sproga atklās, ka par draudzenēm kļuvušas piespiedu kārtā – caur saviem dzīvesbiedriem. Sākotnēji abas dāmas viena otrai nemaz nav patikušas. Tagad Madarai un Signei ir ļoti daudz kopīgu piedzīvojumu – abas no sirds gan izsmejas, gan arī paraud viena otrai uz pleca. Izjutīsim kārtīgu meiteņu satikšanos, kad Madara un Signe atcerēsies piedzīvojumus un smejoties mēģina tos pastāstīt.

Savukārt dziedātājai Linitai Mediņai pieredze ar draudzenēm nav bijusi tā labākā. Viņas dzīvē pat bijis 30 gadu ilgs posms, kad viņai nav bijušas draudzenes. Kāpēc radusies tāda neuzticība sievietēm? Vai tagad ir tikusi tam pāri un vairs nejūtas vientuļi? Vai konkurence draudzeņu starpā Linitu ietekmē?

Uzņēmējai Aijai Šmidrei ir pieredze, strādājot kopā ar draugiem. Kas notika, kad tuvs draugs bija jāatlaiž? Kā atjaunot draudzību? Vai pieaugušo draudzība ir atšķirīga no jauniešu draudzības?

Dziedātājs Justs Sirmais un digitālā satura veidotāja Nansija Garkalne ir piemērs tam, ka pretējie dzimumi var draudzēties un neizjust seksuālo iekāri viens pret otru. Vai tā ir taisnība? Vai savā starpā par to ir runājuši? Nansija ar Justu pastāsta savas sajūtas vienam pret otru, par tuvo saikni un par ģimenes sajūtu šajā draudzībā.

Raidījumu "Kad viņas satiekas" skaties kanālā STV no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.25 un visu diennakti 1188Play un 1188.lv!

Publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas