Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādas dzīvžogu šķēres izvēlēties?

Foto: 220.lv

Foto: 220.lv

Dzīvžogu šķēres tiek ražotas dažādiem nolūkiem, piemērotas gan mājsaimniecībām, gan profesionālai lietošanai. No elektriskām līdz akumulatora darbināmām - izvēle ir plaša. Lai palīdzētu jums atrast ideālās dzīvžogu šķēres savam dārzam, šajā rakstā esam apkopojuši informāciju par galvenajiem veidiem.

Dārza roku dzīvžogu šķēres

Roku dzīvžogu šķēres ir piemērotas pavisam maziem dzīvžogiem, kas sastāv no nelieliem krūmiem un zariem. Šādas šķēres parasti darbojas ar akumulatora vai elektrības palīdzību.

Elektriskās dzīvžogu šķēres

Elektriskās dzīvžogu šķēres ir piemērotas vidējiem līdz lieliem dzīvžogiem, kas sastāv no bieziem vai cietiem krūmiem. Tās darbojas, pieslēdzot šķēres pie tīkla strāvas. Attiecīgi tās piemērotas vietām, kur ir piekļuve elektrības pieslēgumam.

Bezvadu dzīvžogu šķēres

Bezvadu dzīvžogu šķeres ir ērtas lietošanai un nav ierobežotas ar vadu garumu. Tās bieži tiek izmantotas maziem līdz vidējiem dzīvžogiem.

Degvielas dzīvžogu šķēres

Ar degvielu darbināmās dzīvžogu šķeres ir spēcīgas un piemērotas lieliem un bieziem dzīvžogiem ar intensīvu kopšanu. Tās nodrošina mobilitāti un neatkarību no elektrotīkla.

Divpusējās šķēres un to priekšrocības

Divpusējās šķēres ir aprīkotas ar diviem asmeņiem, kas ļauj griezt dzīvžogu no abām pusēm vienlaicīgi. Tas nodrošina precīzu un vienmērīgu apgriešanu, samazinot nepieciešamību pēc papildu koriģējošiem griezieniem.

Divpusējās šķēres piedāvā augstu efektivitāti un precizitāti, jo tajās ietvertais mehānisms nodrošina vienmērīgu spiedienu uz dzīvžoga zaru, izgriežot to precīzi ar pirmo piegājienu un nav vajadzības pēc liekām papildus darbībām.

  • Salīdzinot ar vienpusējām šķerēm, divpusējās var griezt dzīvžogus daudz ātrāk, jo nav nepieciešams griezt katru zaru atsevišķi.
  • Tiesa, divpusējās šķēres var būt nedaudz smagākas nekā vienpusējās, taču tas tiek kompensēts ar ērtu darbību un lielisku rezultātu.

Šo veidu šķeres ir pieejamas dažādās garumos, lai atbilstu dažādu dzīvžogu formai un biezumam. Tās ir piemērotas gan mazajiem dārziem, gan lielajiem ainavas projektiem.

Akumulatora dzīvžoga šķēres piedāvā daudzas priekšrocības, galvenais, bezvadu darbību, kas padara tās viegli pārvietojamas un ērtas lietošanā. Tās ir klusas un videi draudzīgas, nodrošinot efektīvu dzīvžogu apgriešanu bez trokšņiem vai emisijas. Ar akumulatora dzīvžoga šķērēm var strādāt jebkur, neatkarīgi no elektrotīkla tuvuma.

Lai izvairītos no biežas uzlādes un palielinātu akumulatora darbības laiku, ir svarīgi ievērot pareizu uzglabāšanas un uzlādes procedūru. Pirms lietošanas ieteicams pilnībā uzlādēt akumulatoru un regulāri veikt uzturēšanas uzlādes. Turklāt, ja plāno ilgstoši nelietot šķēres, ir ieteicams tās uzglabāt sausā un vēsā vietā.

Benzīna dzīvžogu šķēres ir piemērotas lielām dzīvžogu zonām, kur nepieciešama liela mobilitāte un spēks. Šīs šķēres var izmantot arī grūti sasniedzamās vietās.

Veidošanas iespējas

Dažādu dzīvžogu šķēru funkcijas ļauj radīt dažādas formas - no vienkāršiem taisnstūriem līdz sarežģītiem dizainiem. Ar regulējamām šķērēm var viegli veidot precīzas formas un nodrošināt vienmērīgu dzīvžoga izskatu.

Dzīvžoga šķēres no Makita (skatīt šeit), Bosch, Dewalt, Hecht, Karcher, Gardena u.c. zīmoliem 220.lv interneta veikala klāstā par izdevīgām cenām. Mūsu sortimentā ir krūmu šķēres, kas darbojas ar elektrību, akumulatoru vai benzīnu - izvēle jāveic atbilstoši teritorijas platībai, lietošanas biežumam un pieejamam budžetam.

Foto: 220.lv

Foto: 220.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas