Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādas ir zobu implantu priekšrocības?

pexels.com

pexels.com

Arī mūsdienās ir iespēja zaudēt zobu vai zobus dažādu mutes slimību un traumu rezultātā. Ja agrāk šādos gadījumos bija tikai divas iespējas – tiltiņi vai protēzes, tad šobrīd, pateicoties progresam zobārstniecībā, ir variants ievietot arī zobu implantus.

Kāpēc izvēlēties zobu implantus?

  • Labāks izskats un pašvērtējums;

Zobu implanti gan sajūtu, gan izskata ziņā ir daudz līdzīgāki īstajiem zobiem nekā protēzes vai tiltiņi. Tāpēc nebūs jākautrējas ne smaidīt, ne smieties – apkārtējie nekādu atšķirību nemanīs.

  • Tie neietekmē runas kvalitāti;

Neveiksmīgi izvēlētas protēzes var slīdēt ārā no mutes, tādejādi apgrūtinot sarunāšanos. Ar zobu implantiem nebūs jāuztraucas ne par murmināšanu, ne šļupstēšanu – varēs runāt skaidri un saprotami.

  • Zobu implanti nerada diskomfortu;

Tie kļūst par daļu no to nēsātāja, tādejādi pilnībā liekot par tiem aizmirst un nekādā veidā neapgrūtinot ikdienu.

  • Nenosaka ierobežojumus ēšanā;

Var droši grauzt gan ābolu, gan riekstus - ar implantiem nav nepieciešams speciāli pārdomāt ēdienkarti un mainīt ēšanas paradumus.

  • Tie palīdz saglabāt mutes veselību;

Zobu implanta ievietošana nekādā viedā neietekmē blakus augošos zobus – tie nepilda implanta balsta funkciju kā tas ir tiltiņa gadījumā, tāpēc nebūs nekādu apgrūtinājumu ievērot mutes higiēnu.

  • Zobu implanti ir izturīgi;

Pareizi kopti implanti kalpos ne tikai daudzus gadus, bet pat visu mūžu.

“Dental Shop” klīnikā pieredzējuši speciālisti, kuri ir specializējušies zobu terapijā, ķirurģijā un neiromuskulatūrajā stomatoloģijā, tāpēc atradīs piemērotāko risinājumu katram pacientam, piemērojoties viņa vajadzībām.


pexels.com

pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas