Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādu telpaugu izvēlēties, balstoties uz savu horoskopa zīmi?

Telpaugi. Foto: Pexels

Telpaugi. Foto: Pexels

Ja Tevi interesē astroloģija, tad zini, ka katrai zodiaka zīmei ir ļoti atšķirīgas personības iezīmes. Tas nozīmē, ka arī telpaugu izvēlē katrai zīmei ir savas preferences un iegribas, tādēļ ieskaties, kuru augu Tev iesaka iegādāties zvaigznes!

Auns – ložņu fikuss (Ficus pumila). Rosīgi, dinamiski un konkurētspējīgi - tie ir tikai daži vārdi, kas raksturo cilvēkus, kuri dzimuši Auna zīmē. Ložņu fikuss, kas skaisti aug uz parastā vai karināmā podā, labprāt rosīsies arī pa jūsu sienām, ja jūs tam ļausiet.

Vērsis – sirsnīgā hoja (Hoya kerrii). Vērši ir pazīstami ar to, ka ir stipri, uzticami un apņēmīgi. Šai jutekliskajai Zemes zīmei ir piemērota sirsnīgā hoja, kuras lapiņas aug sirds formā.

Dvīņi – hlorofīts (Chlorophytum comosum). Hlorofīti ir labi pazīstami ar savu spēju pielāgoties. Spilgta gaisma, vāja gaisma, mākslīgā gaisma vai dabiskā gaisma – tas var attīstīties dažādos apstākļos. Šis augs ir ideāli piemērots Dvīņiem, kuri ir pazīstami ar savu daudzpusīgo un laipno dabu.

Vēzis – marantas (Maranta leuconeura). Vēža zīmē dzimušie ir pazīstami ar savu intuitīvo dabu, līdzjūtību un aizbildnieciskumu, tāpēc maranta jeb “lūgšanu” augs ir tiem lieliski piemērots. Šis augs savu nosaukumu ieguvis no tā lapu kustībām. Dienā tā lapas ir atvērtas, bet naktī tās aizveras, atgādinot lūdzēja rokas.

Lauva – bromēlijas (Bromeliad). Bromēlijas ir tropu augi, kas pazīstami ar saviem košajiem ziediem. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti Lauvām, kuras ir pazīstamas ar savu dramatisko, sabiedrisko un ugunīgo personību.

Jaunava – filodendri (Philodendron). Jaunavas ir pazīstamas ar savu praktisko dabu, un, ja meklējat praktisku un viegli kopjamu augu, jums nav jāmeklē tālāk par filodendru. Šis klasiskais telpaugs ir īpaši piemērots tiem, kuri domā, ka viņiem nav talanta, jo tie ir neuzmanīgi un diezgan pielaidīgi. Filodendru paveidi ir daudzi un dažādi, taču lielākoties to kopšana neatšķiras.

Svari – spatifīlas (Spathiphyllum). Diplomātiskums, laipnība un taisnīgums ir tikai dažas no Svariem raksturīgajām personības īpašībām. Tas padara spatifīlu par ideālu telpaugu sabiedroto.

Skorpions – pileja (Pilea peperomioides). Kaislīgos Skorpionus bieži vien maldina ar uguns zīmēm. Patiesībā viņi ir ūdens zīmes, tāpēc šī ūdensrozes lapām līdzīgā pileja ir laba izvēle Skorpioniem. Šis zaļums ir pazīstams arī kā draudzības augs - ideāli piemērots šai lojālajai zīmei.

Strēlnieks – Šveices siera augs (Monstera adasonii). Strēlnieku ekstravertā un humoristiskā daba labi sader ar Šveices siera auga neparasto izskatu un smieklīgo nosaukumu. Neskatoties uz garšīgo nosaukumu, šo monsteru nevajadzētu ēst (patiesībā tā ir toksiska mājdzīvniekiem).

Mežāzis – kalanhoja (Kalanchoe daigremontiana). Mežāži ir neatkarīgi un neatlaidīgi, līdzīgi sīkajiem stādiņiem, kas aug gar kalanhojas lapu malām.

Ūdensvīrs – pērļu virtene (Senecio rowleyanus). Oriģināls, intelektuāls, bezkompromisa un ekscentrisks - šīs četras īpašības raksturo Ūdensvīrus. Unikālais pērļu virtenes augs labi atbilst Ūdensvīra dīvainībai.

Zivis – zelta zivtiņas augs (Columnea gloriosa). Zivis ir empātiskas, radošas un sirsnīgas. Zelta zivtiņas augs, kura nosaukums cēlies no auga spilgti oranžajiem ziediem, kas atgādina lēkājošas zelta zivtiņas, ir lieliski piemērots šai iztēles bagātajai ūdens zīmei.

Ieskaties arī te:

Telpaugi. Foto: Pexels

Telpaugi. Foto: Pexels

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas