Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kādu ūdens filtru izvēlēties dzīvoklim?

Ūdens filtrs, 220.lv

Ūdens filtrs, 220.lv

Dzīvības pamatā ir ūdens. Cilvēka ķermenī vairāk nekā 70% ir ūdens. Tāpēc tik svarīgi ir katru dienu izdzert vismaz 1,5 - 2 l ūdens. Lai katru dienu nebūtu jāiegādājas ūdens pudeles, ir vērtīgi padomāt par ūdens filtra uzstādīšanu dzīvoklī. Sniegsim Jums svarīgākos padomus, kas var noderēt, ja ūdens filtra uzstādīšana Jums ir aktuāla.

Ūdens kvalitāte

Visbiežāk cilvēki izvēlas ūdens filtra uzstādīšanu, lai uzlabotu dzeramā ūdens kvalitāti. Lai gan jāmin, ka Latvija ir viena no tām valstīm Eiropā, kur ir kvalitatīvs ūdens. Bet ne visur Latvijā var dzert ūdeni no krāna.

Piemēram, ja dzīvojat mājā vai dzīvoklī, kurš nav celts pēdējos gados, tad ir vērtīgi saprast, kad ir mainītas ūdens caurules. Ūdenim var būt dzelzs piegarša vai pat smaka, ja tam līdz Jūsu virtuves krānam ir jānonāk pa vecām caurulēm. Tad ūdens filtrs ir ļoti laba izvēle, lai mājās dzertu kvalitatīvu ūdeni. Lai uzzinātu, kāda ir Jūsu dzeramā ūdens kvalitāte, Jums ir jānodod ūdens analīzes, kuras atspoguļos to, vai ūdens ir tīrs vai tam ir kādi piemaisījumi.

Ūdenim var būt smilšu, māla vai pat kalcija un magnija piemaisījumi, kas rada ne vien paliekošas sekas cilvēka veselībai, bet arī atstāj acīm redzamu iespaidu uz Jūsu veļasmašīnu, tējkannu u.c. ierīcēm, kuru lietošanā ir nepieciešams ūdens.

Ūdens filtru veidi

Atkarībā no ūdens analīzēm, Jūs varēsiet iegādāties vispiemērotāko ūdens filtru. Piemēram, mehānisko filtru, ūdens jonizatoru, filtru pret dzelzi vai ūdens cietību, filtru pret baktērijām u.c.

Kā darbojas mehāniskie ūdens filtri? Ūdens no ārpuses nonāk speciālā tvertnē, kur ir šis ūdens attīrītājs jeb kārtridžs. Tālāk Jūs jau saņemat attīrītu un kvalitatīvu ūdeni. Ir nepieciešama regulāra attīrītāja kārtridža maiņa, lai ūdens kvalitāte nesamazinātos. Par kārtridža maiņu, Jūs varēsiet uzzināt pie izplatītāja vai pārdevēja, no kura būsiet iegādājies filtru. Jo gan kārtridžs, gan tā mainīšanas biežums dažādu ražotāju ūdens filtriem var atšķirties.

Ja ūdenim ir nepatīkama smaka, tad iespējams, ka Jums ir nepieciešams dzelzs attīrīšanas filtrs. Šāds filtrs vidēji būs jāmaina ik pa 2 - 3 mēnešiem.

Kā vienus no zināmākajiem un populārākajiem filtriem varam minēt Aquaphor ūdens filtrus. Šis ražotājs piedāva gan ūdens filtrēšanas sistēmu, ko varat uzstādīt savā virtuvē. Gan dažāda veida un tilpuma ūdens krūzes.

Ar ko sākt, izvēloties ūdens filtru

Arī tad, ja Jums šķiet, ka Jūsu dzeramā ūdens kvalitāte ir laba, drošības apsvērumu dēļ varat veikt ūdens analīzes. Jo ne vienmēr visa veida ūdens piemaisījumi ir saredzami vai sagaršojami. Kad ūdens analīzes ir uztaisītas, tad varat doties uz kādu klātienes veikalu vai online veikalu, kas piedāvā ūdens filtrus un iegādāties Jūsu situācijai vispiemērotāko.

Piemēram, e - veikalā 220.lv varat iegādāties jau minētās Aquaphor firmas filtrus vai ūdens jonizatorus. Protams, vienmēr varat izvēlēties dzeramo ūdeni interneta veikalā 220.lv. Un saņemt to sev ērtā veidā - ar kurjera starpniecību vai tuvākajā pakomātā.

Netaupiet ne uz dzeramā ūdens izmaksām, ne ūdens filtru uzstādīšanu, jo ūdens, kā jau minēts, ir dzīvības pamatu pamats. Un ikviens ir pelnījis uzturā lietot tikai kvalitatīvu ūdeni, domājot un rūpējoties par savu un savas ģimenes veselību. Pāraudiet ūdens kvalitāti savās mājās jau tuvākajā laikā, lai uzzinātu, kādu filtru iegādāties!

Ūdens filtrs, 220.lv

Ūdens filtrs, 220.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas