Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties žaketi?

Kad koptēlu gribas atsvaidzināt un padarīt nedaudz oficiālāku, palīgā nāks žakete. Tās šobrīd var iegādāties visdažādāko krāsu, izmēru un fasona. Bet, kas ir tās lietas, kurām jāpievērš uzmanība, iegādājoties šo apģērbu? Talkā nāks stilistes Evijas Briedes Blūmas padomi.

Maksimālais garums

Lai garā vai oversize žakete neizskatītos par lielu vai nevīžīgi, svarīgi, lai tās apakšmala beidzas līdz plaukstas pusei vai īkšķa locītavā – ne tālāk. Ja tā sniedzas jau līdz pirkstu galiem, tā vizuāli spiež Tevi uz leju.

Piedurkne pret apakšmalu

Jo lielāka atstarpe starp piedurknes garumu un žaketes apakšmalu, jo vieglāk un organiskāk žakete sēž uz augumu. Ja apakšmala sakrīt ar piedukrni – tu izskatīsies kantaina un smagnēja – it īpaši, ka žakete ir aizpogāta.

Siluets aizvērtai žaketei

Svarīgi ir ne tikai garumi un platumi, bet arī siluets, kuru veido apģērbs. Žakete, kas veido X siluetu, ar šķēlumu priekšā, ļaus kājām izskatīties garākām, gurniem vieglākiem.

Rakstu spēks

Jo smalkāks un monotonāks ir auduma raksts, jo apjomīgāka izskatās žakete, piedodot Tev smagumu un bezformīgumu.

Vertikālie izgriezumi

Jo dziļāki ir izgriezumi, jo vairāk tie noņem apjomu, samazinot krūšu apjomu vai punci, pagarinot kājas. Jo slēgtāka forma un apjomīgāki atloki, kabatas – tie veido vai pastiprina formas. Viena poga slaidinās, taisns divrindu pogājums – paplatinās. Pa diagonāli izvietotas pogas akcentēs siluetu.

Žaketes apakšmala

Ja garāka kāda tērpa horizontāle, jo vairāk vieta tiek akcentēta un vizuāli paplatināta. Izvēlies gudri, kur šīs līnijas izvieto.

Svarīga arī aizmugure

Aizmugurē ideāli, ja ir šķēlums – tas palīdz žaketei neuzsēsties uz dibena, bet smuki piegulēt vai brīvi krist pāri. Vēl ir lieliski, ja muguras daļā ir ielaidumi, lai strukturētu Tavas porcijas arī no aizmugures.

https://www.instagram.com/p/CqD5t4bstTu/?utm_source=ig_web_copy_link

Ja arī Tu vēlies iemācīties, kā atbilstoši savam augumam izvēlēties apģērbu vai uzzināt, kas ir tās krāsas, kas Tev ļaus izskatīties satriecoši, tad droši sazinies ar Eviju un viņa palīdzēs. Plašāka informācija par stilistes pakalpojumiem meklējama šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas