Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kamīns vai krāsns kā siltuma avots un dizaina objekts

Polārais virpulis, kas nāca komplektā arktisko gaisa masu, jo īpaši rosināja aizdomāties vai mājoklis aukstā laikā ir omulīgs un temperatūra tajā patīkama. Turklāt globālās sasilšanas ietekmētās klimata izmaiņas nereti liek drebināties arī pavasara un vasaras vakaros. Malkas apkure ir neatkarīgs un uzticams, ekonomiski izdevīgāks siltuma avots augošo gāzes cenu apstākļos. Akumulējoša krāsns funkcionē neatkarīgi no laika apstākļiem un elektrības padeves pārtraukumiem. Patērētās malkas un iegūtā siltuma attiecība ir īpaši izdevīga. Tā ir lieliska alternatīvā apkure kā privātmājās tā dzīvokļos, kas ievērojami samazina izdevumus.


Senās podiņu krāsnis jūgendstila dzīvokļos un Latvijas pilīs ir saglabātas un restaurētas kā kultūrvēsturiski pieminekļi ar māksliniecisku vērtību. Tagad būtu grūti iedomāties, cik krāšņā un dekadentiskā stilā telpas būtu jāiekārto, lai šāda veida objekts tur iederētos. Minimālisms kā aktuālā tendence dizainā pieprasa gludas formas, kas krāsu ziņā ieturētas neitrālu toņu gammās, un, vēlams, dabiskus materiālus. Šajā ziņā unikāls ir ziepjakmens. Tam ir īpaši skaista, gaiši pelēka krāsa ar skaidri redzamu akmens faktūru. Materiālam ir senā rašanās vēsture un tā ieguves vietas atrodas visā pasaulē izvietotās, speciālās raktuvēs. Ziepjakmens ir apveltīts ar izcilām tehniskajām īpašībām – funkcionālu siltumvadāmību, augstu lieces izturību, porainumu un noturību pret ķīmiskām vielām.


“Tulikivi” piedāvātās apkures sistēmas vislabāk raksturo paša siltuma īpašības. Tas ir dabīgs, maigs un patīkams siltums. Kurinot krāsni, gaiss netiek pārkarsēts, tas nepaliek sauss, bet saglabājas svaigs. Siltums ir maigs un starojošs, tas izplatās vienmērīgi kā telpā, tā laikā, visā mājā, no grīdas līdz griestiem. "Tulikivi" ir izdevīga ilgtermiņa investīcija, jo krāsns kalpošanas laiks ir neierobežots. Tiek piedāvāta arī iespēja individuāli kombinēt savas krāsns konfigurāciju un apdari. Klients pats var izvēlēties krāsns augstumu, platumu un durvju lielumu. Sērijas "Karēlija" krāšņu apdarei var izvēlēties četru veidu akmens virsmu apstrādi: klasiski gludu, grafiski strukturētu, frēzētu vai plēstu. "Karēlija" ir īpaša ar līdz šim nebijušām, lielām, neaizkvēpstoša stikla durtiņām. Tās paver plašu skatu uz maģisko liesmu spēli, bet dubultais stikls padara tās vēl drošākas bērniem.


"Tulikivi" pārstāvniecība Latvijā SIA "Akmens krāsnis" nodrošina augsta skandināvu servisa kultūru saviem klientiem un piedāvā pilnu pakalpojumu spektru. Sākot ar palīdzību optimālā krāsns modeļa izvēlē un bezmaksas konsultāciju objektā, līdz uzstādīšanai, kas ir iekļauta krāsns cenā. Papildus mēs piedāvājam tādus pakalpojumus kā vecā kamīna demontāža, dūmvada ierīkošana un jaunās krāsns uzstādīšanas vietas sagatavošana. Turklāt "Tulikivi" vienmēr uzturēs saikni ar klientu arī pēc piecu gadu garantijas termiņa beigām.

Tulikivi, foto - SIA "Akmens krāsnis"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas