Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kanalizācijas sistēmas ierīkošana vai rekonstrukcija: ar ko sākt?

Kanalizācijas sistēmas ierīkošana, attēls no Pixabay.com

Kanalizācijas sistēmas ierīkošana, attēls no Pixabay.com

Saskaroties ar māju būvniecību un īpašumu labiekārtošanu, kanalizācijas sistēmas ierīkošana vai tās rekonstrukcijas process ir svarīga, pat obligāta nepieciešamība. Notekūdeņu neattīrīšana veicina apkārtējās vides piesārņojumu. Ierīkojot kvalitatīvu un ilgtspējīgu kanalizācijas sistēmu, tiek domāts gan par vides aizsardzību, gan par patīkamāku un bezrūpīgāku dzīvi saimniekiem. Taču – ar ko sākt? To palīdzēs noskaidrot pārstāvji no SIA “DDRE PLUSS” – viens no vadošajiem uzņēmumiem nozarē ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi.

1.solis: ieplānoto darbu saskaņošana

Svarīgi ņemt vērā, ka pirmais solis, uzsākot kanalizācijas sistēmas ierīkošanas darbus, ir sazināšanās ar savas pašvaldības būvvaldi vai uzņēmumu, kas pašvaldībā atbild par decentralizētās kanalizācijas sistēmas reģistru. Tas ir svarīgi, lai novērstu problēmas, kas var rasties, ja netiek saskaņots un precizēts, kādu iekārtu konkrētajā teritorijā vispār drīkst ierīkot.

2.solis: kanalizācijas izbūve

Kad tas izdarīts, var sākties kanalizācijas izbūves darbi. Vislabākais risinājums esot izvēlēties tāda uzņēmuma pakalpojumus, kas nodrošina pilnu apkalpošanas ciklu, lai kanalizācijas sistēma darbotos nevainojami. SIA “DDRE PLUSS” saviem klientiem nodrošina ilgtermiņa apkalpošanu, sākot no objekta bezmaksas apskates līdz pat servisa un remonta darbu veikšanai jau esošām iekārtām. Pret kanalizāciju sistēmas ierīkošanu nevajadzētu izturēties vieglprātīgi, tāpēc pieredzējušu speciālistu piesaistīšana, kas piedāvā vairākus risinājumus, kopīgi atrodot klienta vēlmēm un vajadzībām labāko, ir ļoti no svara.

Kā skaidro kanalizācijas pilna cikla izbūves servisa “DDRE PLUSS” pārstāvji, moderna sadzīves notekūdeņu attīrīšanas sistēma sniedz gan ērtu, komfortablu dzīvi, gan nodrošina veselīgu un ekoloģisku vidi mums apkārt. Uzņēmums piedāvā Latvijā un Vācijā ražotas augstas klases attīrīšanas iekārtas un tvertnes, kā arī – sadarbojoties ar SIA “ROTONS”, klientiem tiek nodrošināti Latvijā ražoti kanalizācijas septiķi, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un hermētiskie krājrezervuāri.

  • Septiķis ir krājrezervuārs ar diviem vai trim nodalījumiem, kuros notiek notekūdeņu nosēdu nogulšņu nostāšanās. Liekais notekūdens tiek novadīts atklātā gruntī.
  • Bioloģiskā attīrīšanas iekārta ir sistēma, kas darbojas ar kompresora palīdzību, un bioloģiski notiek notekūdens attīrīšanas process, ko ļauts novadīt gruntī vai piemājas grāvī.
  • Hermētisks krājrezervuārs – hermētiska tvertne, kurā nonāk visi mājas notekūdeņi. Tie jāizved ar asenizācijas mašīnu.

Tendences šobrīd rāda, ka lielākais pieprasījums ir pēc bioloģiskajām attīrīšanas iekārtu sistēmām. Tās ir ekonomiski izdevīgākas situācijās, kad notekūdeņu apjoms ir liels. Hermētiskās tvertnes aktuālākas vasarnīcām un dārza mājām, bet septiķus pašlaik drīkst būvēt tikai lauku apvidū, kur apdzīvotība nav tik blīva.

Kas attiecas uz kanalizācijas tvertnēm, tad šeit noteicošais faktors ir izturība. Jārēķinās, ka bieži vien notekūdeņos nonāk ķīmiskas vielas. Tvertnēm jāspēj pildīt savas funkcijas, neskatoties uz ķīmisko vielu ietekmi.

SIA “DDRE PLUSS” iestājas par kvalitāti, nodrošinot pilnu apkalpošanas ciklu, un par piemērotāko risinājumu, izmantojot individuālu pieeju katra klienta vēlmēm un finansiālajām iespējām. Ja vēlaties saņemt profesionālu, uz gadiem ilgas pieredzes un zināšanām balstītu palīdzību kanalizācijas sistēmas ierīkošanā, sazināties ar nozares vadošajiem speciālistiem varat šeit.

Kanalizācijas sistēmas ierīkošana, attēls no Pixabay.com

Kanalizācijas sistēmas ierīkošana, attēls no Pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas