Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc DAF automašīnas remontēt tikai specializētā DAF servisā?

Katrai mašīnai ir nianses, kas jāzina tās remontā, tādēļ vislabāk savu auto apkopt un remontēt tādā autoservisā, kas specializējas tieši konkrētās markas auto apkopē.

Kādēļ šāda specializēšanās?

Ne vienmēr auto meistars, kas labi remontē kādas citas markas automašīnas, tikpat labi pārvaldīs arī citas markas automašīnu uzbūves smalkumus. Katrai auto markai ir “savas slepenās vietas”. Gadiem ilga pieredze, strādājot ar dažādu gadu izlaidumu un veidu vienas markas kravas automašīnām, ļauj autoservisa speciālistam uzkrāt detalizētas zināšanas par konkrētās markas vajadzībām, stiprajām un vājajām pusēm. Jo plašāks remontējamo auto marku spektrs, jo, visticamāk, paviršāka būs apkope!

Savukārt specializācija uz konkrētas markas, piemēram, DAF automašīnu remontu veicina konkrētā servisa pilnveidošanos, un servisā būs viss DAF īpašnieka ērtībām. Ja serviss neveic citu auto marku remontu, tad uz vietas tiek izveidots pietiekami plašs detaļu un rezerves daļu uzkrājums, un auto īpašniekam nevajadzēs gaidīt nepieciešamās detaļas piegādi. Lietoto detaļu būs iespējams atdot servisā un vietā uzreiz saņemt jaunu vai salabotu.

Kur veikt DAF automašīnas remontu un apkopi?

Tieši šāds autoserviss ir Rex Auto, kas jau vairāk kā 10 gadus specializējas tieši DAF automašīnu remontā un apkopē no A līdz Z. Tas ir: no sīkākās DAF rezerves daļas līdz DAF auto kapsētai.

DAF kravas automašīnu remonts un serviss, ko veic Rex-Auto:

 1. DAF kravas automašīnu remonts
 2. DAF riepu montāža
 3. DAF kravas automašīnu krāsošana
 4. DAF motoru remonts
 5. Ātrumkārbu remonts
 6. Reduktoru remonts
 7. AdBlue sistēmu remonts
 8. Ritošās daļas diagnostika un remonts
 9. DAF starteru remonts
 10. DAF ģeneratoru remonts
 11. DAF tehniskā apkope
 12. Lietotu DAF auto detaļu tirdzniecība
 13. DAF kravas mašīnu izjaukšana
 14. Dīleru diagnostika

Jebkuru remontu, kas nepieciešams tavam DAF, vērts uzticēt DAF autoservisam, uz kuru paļaujas klienti NVS valstīs un Eiropas Savienībā.

pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas