Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc izvēlēties atkritumu tvertni ar sensoru?

Kuram gan nav gadījies kādu reizi sasmērēt rokas, metot atkritumus atkritumu tvertnē, jo uz vāka palicis kāds netīrums vai slapjums no iepriekš izmestā pārtikas iepakojuma vai dārzeņa mizas? Šādas ķibeles ne tikai sabojā garastāvokli uz pāris sekundēm, bet arī liek cilvēkiem veikt izvēli par labu atkritumu tvertnēm vai spaiņiem, kuriem nav vāka. Taču – nav vāka, nav problēmu, gluži nav tiesa, jo bez miskastes vāka virtuvē ātri vien savairosies mušiņas un virtuves aromāts kļūs manāmi sliktāks, lai neteiktu vairāk, tāpēc labākais risinājums ir atkritumu tvertne ar sensoru!

Atkritumu tvertnes ar automātisko sensoru ir daudz parocīgākas un higiēniskākas, jo, izmetot atkritumus, aiztikt atkritumu tvertnes vāku. Tās izmantošana ir pilnīgi bez kontakta – vairs nekādu notašķītu atkritumu tvertnes vāku!

Kurām telpām piemērota atkritumu tvertne ar automātisko vāku?

* Praktiskā atkritumu tvertne teicami piemērota izvietošanai vietās ar augstām higiēnas prasībām.

* Ideāli piemērota sabiedriskās tualetēs, jo atkritumus iespējams ievietot tvertnē, tai nepieskaroties.

* Privātīpašumā – dzīvokļa vai mājas virtuvē.

Kā darbojas atkritumu tvertnes automātiskais vāks?

Atkritumu tvertnes vāks atverams ar vienkāršu rokas kustību virs tā. Neilgi pēc atkritumu ievietošanas vāks automātiski aizveras. Kad sensors uztvers kādu priekšmetu 20 cm diapazonā no atkritumu tvertnes, tās vāks automātiski atvērsies, savukārt, pēc atkritumu izmešanas, tas automātiski aizvērsies.

Vai iespējams vāku atstāt vaļā ilgāk nekā pāris sekundes?

Protams! Ja vēlaties izmantot atkritumu tvertni ilgāk, piemēram, lai nomizotu kartupeļus, iespējams nospiest “atvēršanas” pogu, kas atrodas uz manuālā pārsega. Šī funkcija derīga arī gadījumos, kad nepieciešams nomainīt atkritumu maisu pret jaunu. Lai aizvērtu vāku, jānospiež poga “aizvērt”.

Vai atkritumu tvertnei ar automātisko vāku jābūt pieslēgtai pie elektrības?

Nē. Atkritumu tvertne darbojas ar baterijām. Nepieciešamības gadījumā, var izmantot ON/OFF slēdzi, lai taupītu enerģiju, ja ilgāku laiku tvertne netiek lietota.

Ja es ieinteresēts iegādāties vai apskatīti iespējamos atkritumu tvertņu variantus, ieskaties ltcbaltija.lv piedāvājumā. Starp citu, ir pieejami modeļi, kuros ir paredzēta vieta atkritumu šķirošanai. Grozā ir divi atsevišķi konteineri ar dažādu tilpumu. Tie labi iederēsies mājoklī, kur tiek domāts par atkritumu šķirošanu.

pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas