Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc katrā mājoklī vajadzētu biokamīnu?

pexels.com

pexels.com

Biokamīni, kuri darbojas ar biodegvielu, ir lielisks risinājums jebkurai mājai vai dzīvoklim, jo gan aukstās ziemās, gan dzestros pavasara un rudens vakaros, un pat lietainās, drēgnās vasaras dienās var gadīties, ka nepietiek ar mājoklī esošo apkures sistēmu. Turklāt mūsdienās liela nozīme ir arī ekoloģijai un resursiem, kas tiek patērēti, lai nodrošinātu siltumu.

5 iemesli, kāpēc biokamīns būs vērtīgs pirkums:

1. Biokamīna uzstādīšana ir vienkārša

Biokamīnus var uzstādīt bez jebkādiem ierobežojumiem arī pilsētas dzīvokļos. Uzstādīšanu veic bez skursteņa būvniecības un citiem darbiem - pietiek vien izsaiņot biokamīnu, izvēlēties vietu un uzstādīt kamīnu, atkarībā no tā veida.

Biokamīnu galvenā sastāvdaļa ir pavards, kura iekšpusē ir uzstādīts degvielas bloks no nerūsējošā tērauda. Blokā ielej speciālu biodegvielu - etanolu jeb vienkāršu, ekoloģiski tīru spirtu.

2. Siltums bez ugunsbīstamības

Bioloģiskā degviela (bioetanols) nodrošina spilgtu un vienmērīgu degšanu bez dzirkstelēm, dūmiem, kancerogēniem un citiem kaitīgiem izdalījumiem. Kā likums, gandrīz visiem biokamīnu modeļiem var regulēt liesmas spilgtumu.

3. Videi draudzīgs

Bioetanola kamīni neizdala dūmus, tāpēc tie nepiesārņo vidi ar kaitīgajiem izgarojumiem. Etilspirts tiek ražots no raudzētiem augiem, piemēram, kukurūzas un cukurniedrēm. Oglekļa dioksīda daudzums, kas izdalās degšanas procesā ir niecīgs. Salīdzinoši – tikpat daudz cik izelpo viens cilvēks.

4. Moderns dizains

Etalona biokamīni, pateicoties dažādajiem dizaina variantiem, vienlīdz labi izskatīsies gan high-tec minimālisma stilā ieturētā interjerā, gan mājīgā ģimenes ligzdiņā ar daudzām detaļām un dekoriem, gan mājvietā, kas veidota lauku romantikas stilā.

Kamīniem ir daudz un dažādi veidi: sienas, ar portālu, grīdas, galda, stūra, ārējās vides, kā arī iebūvējamās krāsnis un ugunslīnijas. Pastāv iespēja nopirkt arī gatavu komplektu ar mēbelēm, kur kamīns jau ir iebūvēts.

5. Viegli uzturams un ilgmūžīgs

Biokamīniem nav nepieciešams veikt pavarda apkopi, jo degšanas rezultātā nerodas ne kvēpi, ne ogles, ne pelni. Kaitīgo izmešu trūkums ļauj biokamīniem kalpot godam daudzus gadus.pexels.com

pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas