Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc kontaktlēcas labāk iegādāties specializētā centrā?

Kontaktlēcas, Image by Martin Slavoljubovski from Pixabay

Kontaktlēcas, Image by Martin Slavoljubovski from Pixabay

Mūsdienās, neizejot no mājas, vien ar pāris klikšķiem - internetā iespējams iegādāties gandrīz jebko, izmēram, svaram un formai principā nav nozīmes. Taču jāatzīst, ka ir preču grupas, kuru iegādi labāk atstāt klātienei, jo īpaši, ja runa ir par lietām, kuras ietekmē jūsu veselību. Apsverot kontaktlēcu iegādi, vislabāk ir doties uz specializētajiem kontaktlēcu centriem. Kāpēc?

Speciālista konsultācija

Pareiza kontaktlēcu piemeklēšana ir ļoti atbildīgs un rūpīgs process, it īpaši, kad kontaktlēcas uzsāk lietot pirmo reizi. Centra speciālistiem ir vajadzīgā pieredze un iemaņas, lai cilvēks, kurš nekad nav lietojis kontaktlēcas, justos iedrošināts un saprasts. Pieredzējis acu ārsts un optometrists veic redzes pārbaudi ar kompjūteru un nosaka acu parametrus, iepazīstina ar kontaktlēcu veidiem un to lietošanu, atbilstoši katra vēlmēm, redzei un acs parametriem.

Individuāla pieeja

Acu krāsa nav vienīgā atšķirība, acis ir unikālas, kas nozīmē, ka ļoti svarīgi piemeklēt kontaktlēcas, kuras ideāli pieguļ actiņai, negrauž un to nekairina. Individuāla konsultācija pie speciālista un pasūtījums ļaus izdarīt pareizo izvēli, lai nekaitētu veselībai. Speciālists arī precīzi noteikts, ja jūsu acs specifika pieprasa individuāli izgatavotas kontaktlēcas.

Apmācības

Speciālisti atzīst, ka bieži pat pieredzes bagātākie kontaktlēcu lietotāji lēcas izņem un ievieto nepareizi, klātienes vizīte ļaus apgūt, kā tas izdarāms visērtāk, nekaitējot ne sev, ne acīm. Lēcām ir ļoti svarīga pareiza kopšana, arī šie principi noteikti tiks pārrunāti klātienē.

Palīdzība

Specializētajos centros jums nekad netiks atteikta palīdzība, ja būs kādas problēmsituācijas vai izaicinājumu, nevajadzēs gaidīt rindās pie acu ārsta. Turklāt konsultācijas vairums gadījumu ir bezmaksas. Iegādājoties preci internetā, atgriešanas ceļš nereti ir gana piņķerīgs un laikietilpīgs, bet redze taču negaidīs, kamēr kurjers piegādās atbilstošāku izmēru vai formu. “Henson kontaktlēcu centrā”, piemēram, tiek dots vienas nedēļas garantijas laiks bezmaksas kontaktlēcu nomaiņai, ja pielāgošanās periodā konstatēta diskomforta sajūta.

Izvēlies savu acu krāsu

Gan jau būsiet ievērojuši, ka ir neskaitāmas iespējas, lai ar kontaktlēcu palīdzību mainītu imidžu, izvēloties citu acu krāsu. Specializētie centri piedāvā krāsainās kontaktlēcas, speciāli pielāgotas katrai acij, lai imidža maiņa būtu ne tikai pamanāma apkārtējiem, bet arī ērta un droša valkātājiem.

Ar teju 30 gadu pieredzi Latvijā darbojas Henson kontaktlēcu centrs, kur gadu gaitā uzkrātā pieredze, specializējoties tieši kontaktlēcu jomā ļauj daudz labāk un profesionālāk izprast kontaktlēcu lietotāju vēlmes un vajadzības. Te arī visplašākā mīksto un cietu kontaktlēcu izvēle Latvijā.


Kontaktlēcas, Image by Martin Slavoljubovski from Pixabay

Kontaktlēcas, Image by Martin Slavoljubovski from Pixabay

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas