Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāpēc uzticēt ventilācijas sistēmu apkopi profesionāļiem?

Photo by Clement Chai on Unsplash

Photo by Clement Chai on Unsplash

Ventilācijas sistēmas daudzdzīvokļu ēkās, privātmājās un biroju kompleksos ir visai sarežģīts mehānisms, kas projektēts, lai nodrošinātu nepārtrauktu svaigā gaisa esamību un telpu vēdināšanu visā ēkā. Lai ventilācijas sistēmas darbotos kā nepieciešams, ir vajadzīga tās apkope un atsekošana vismaz reizi gadā!

Iespējams, savā privātmājā ventilācijas sistēmu apskati vari veikt pats, taču nav garantijas, ka tiešām pamanīsi, vai nav parādījusies kāda problēma, kuru būtu nepieciešams novērst. Lai nu kā – dzīvokļu ēku kompleksos, biroju ēkās, veikalos, ārstniecības iestādēs un citās, liela izmēra ēkās, paša spēkiem nebūsi spējīgs apsekot visas ventilācijas šahtas un pārbaudīt caurules, lai pārliecinātos, ka viss darbojas kā nākas.

Lai nepieļautu situāciju, ka kāda gaisa apmaiņas vieta tiek palaista garām neapskatīta un neiztīrīta, nepieciešams izraudzīties profesionāļu komandu, kas nodarbojas ar ventilācijas sistēmu apkopi un remontu!

Ko dara ventilācijas sistēmu apkopes speciālisti?

Ventilācijas sistēmu apkopes speciālistu ziņā ir:

  • Atsekot ventilācijas trubu tehnisko stāvokli.

Konstatējot kādas caurules plīsumu vai bojājumu, meistari uzreiz varēs ķerties pie darba, un salabos saplīsušo posmu.

  • Parūpēties par to, lai ventilācijas šahtas un trubas būtu tīras.

Tīrot ventilācijas sistēmas, svarīgi ir ne tikai iztīrīt katru šahtu un cauruli no putekļiem, bet arī pārliecināties par to, vai kāda truba nav sākusi rūsēt, vai nav parādījies pelējums, vai varbūt iesprūdis kāds dzīvnieks, piemēram, pele, kas tur nejauši nonākusi ziemas periodā, un rada nepatīkamu aromātu kādā no telpām.

  • Informēt ēkas pārvaldnieku par esošo situāciju.

Speciālisti pēc ventilāciju sistēmu pārbaudes varēs dot pilnīgu atzinumu par esošo situāciju. Piemēram, sniegs detaļas par to, kad būtu ieteicams mainīt trubas, vai ieteiks nomainīt kādu detaļu uz jaunāku, vai pat nāks klajā ar jaunu ventilācijas sistēmu plānu, kas būs daudz energoefektīvāks.

Atceries – uzticot darbu profesionāļiem, vari būt drošs, ka darbs tiks paveiks nevainojami! Ja kādai no tavā pārvaldībā esošajām ēkām nepieciešama ventilācijas sistēmu apkope vai remonts, sazinies ar “Servocontrol” un piesaki vizīti! Zvani uz 26537465 vai 67377552!

Photo by Clement Chai on Unsplash

Photo by Clement Chai on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas