Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Karīna Tatarinova: "Palikt vietā, burkšķēt un justies neapmierinātam – tas ir pretīgi!"

"Man nepatīk būt rāmī." Aktrise Karīna Tatarinova par lēmumu aiziet no Nacionālā teātra

Sarunu šovā "Pasaki to skaļi" viesojās aktrise Karīna Tatarinova, kura atklāti pamatoja savu lēmumu aiziet no Latvijas Nacionālā teātra skatuves. Aktrisi spert šo drosmīgo soli pamudinājis izaugsmes trūkums, kuru ierobežojušas vienāda veida lomas. Daudziem šis lēmums varētu šķist drosmīgs, taču, kā pati Karīna saka, - ne jau ēka nosaka aktiera prasmes un līmeni.

"Es tolaik aizgāju pie direktora Viestura Rieksta un teicu, ka man vienādās lomas neko nedod izaugsmei. Es zinu, kā to darīt, bet man gribas kaut ko citādāku pamēģināt nospēlēt. Viņš godīgi pateica, ja es vēlos lomu izvēlēties, tad man ir jāiet ārštatā. Un es aizgāju!" smaida Tatarinova.

Lai gan sarunas vadītāja Elīna Fīrmane atklāj, ka viņai šis šķitis ļoti drosmīgs lēmums, Karīna viņas teiktajam nepiekrīt: "Man tajā brīdī tā nelikās. Es to apzinājos pēc tam, kad mamma teica, kā es varēju aiziet no Nacionālā teātra.

Es apzinos, ka tā tas ir, bet joprojām domāju, ka ne jau teātra ēka nosaka tavas prasmes. Jā, tā ir pieredze, bet tavas prasmes kaldina vairākas pieredzes.

Man likās, ka es nevaru palikt tur, kur es jūtos kaut kādā brīdī neapmierināta ar kaut ko.

"Palikt vietā, burkšķēt un justies neapmierinātam - tas ir pretīgi. Tad ej un maini kaut ko!" sabiedrību mudina aktrise.

Lasi arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas