Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Karjeras horoskops. Vai Tu esi savā “īstajā” vietā?

Karjeras horokopi, Photo by Denys Nevozhai on Unsplash

Karjeras horokopi, Photo by Denys Nevozhai on Unsplash

Ja kādreiz esi darba dienas vidū pieķēris sevi pie domas “kā es ienīstu šo darbu!” – tad esi mierīgs! Iespējams, vaina ir Tavā dzimšanas dienas datumā. Patiesībā jau vienkārši varbūt Tu neesi īstajā vietā, ko tev lēmušas zvaigznes. Kas tad ir Tava ideālā profesija un joma, kurā būtu jāveido karjera saskaņā ar tavu zodiaka zīmi?

Auns - karjeras horoskops

Auni ir dabiski dzimuši vadītāji, viņiem patīk būt autoritātēm, taču ir jāuzmanās – iespējams, ka viņi nav vislabākie priekšnieki, jo ir viegli aizkaitināmi un viņiem nepatīk, ja kāds kaut ko nespēj izdarīt, kā viņi grib. Auniem ir paradums iesākt daudzus jaunus projektus, bet bieži atstāt tos nepabeigtus. Taču, ja Aunam ir laba draugu un kolēģu komanda, kas uzķer viņa idejas un realizē tās līdz galam, tad iznākums var būt satriecoši lielisks.

Aunam piemērotās profesijas: Aunam vajadzētu izvēlēties karjeru jomā, kurā ir konkurence vai nepieciešama fiziskā sagatavotība. Auns varētu būt lielisks gids, personīgais treneris, ugunsdzēsējs, izpildītājs, uzņēmuma īpašnieks, profesionāls sportists, valsts amatpersona, politiska figūra. Jā, aunam varētu patikt un pat padoties arī vadoši amati, jo viņam patīk kontrolēt situāciju, taču ne vienmēr viņš spēs novest savu komandu līdz galamērķim.

Vērsis – karjeras horoskops

Vērši ir piezemēti un praktiski darbinieki, kas padarīs savu darbu perfekti jebkurā situācijā. Vērsim patīk rādīt piemēru, viņa smagais darbs un centība padara Vērsi par lielisku komandas spēlētāju, lai gan vērša spītīgais raksturs var nedaudz traucēt un iesaistīt Vērsi arī konfliktos ar kolēģiem. Vērsim patīk arī rutinēti darbi un vienmērīgs darba ritms. Turklāt vērsis ir skaistuma mīlētājs un cienītājs – viņš labi iederēsies mākslinieciska tipa projektos un darbos, ja tas nav iespējams – radīs skaistumu darbā, kurā viņš strādās.

Vērsim piemērotās profesijas: Vērsis uzplauks vidē, kur nepieciešama pacietība un centība. Viņam patiks tādi darbi kā ziedu kārtošana, pārtikas rūpniecība, luksusa preču pārdošana, mākslinieks, mākslinieks, šefpavārs, modes dizainers, uzņēmējs, inženieris, stilists, digitālais mārketings, finanšu konsultants.

Dvīņi – karjeras horoskops

Dvīņi vislabāk jūtas stimulējošā vidē, kas nodrošina dažādību un daudzveidību. Dvīņi spēj ātri pārorientēties no vienas lietas uz otru, taču, ja daudzveidība nav pietiekama, Dvīņiemv ātri kļūs garlaicīgi. Dvīnim nevajadzētu izvēlēties rutinētu darbu.

Dvīņiem piemērotās profesijas – visas, kas saistās ar informācijas nodošanu, mācīšanu, komunikāciju. Dvīnis var būt labs skolotājs, PR speciālists, projektu vadītājs, žurnālists, stāstnieks, redaktors, mediju producents, sabiedriskās attiecības, reklāma

Vēzis – karjeras horoskops

Vēzis mīl tradīcijas, viņam patīk rādīt citiem piemēru un uzņemties atbildību. Vēzis savā būtībā ir aprūpētājs, tādēļ jebkurš darbs, kas ļauj sniegt padomus un atrisināt problēmas, darīs Vēzi laimīgu un padosies viegli. Vēzim nepatiks darbi, kur nevar redzēt darba rezultātus, tādēļ, ja ikdiena saistās ar, piemēram, dažādu atskaišu gatavošanu, klientu reģistrēšanu vai citām līdzīgām lietām, Vēzim vajadzēs saņemt daudz papildus motivācijas no sava vadītāja.

Vēzim piemērotas profesijas – viņi ir lieliski bērnu aprūpes darbinieki, lieliskas aukles, sociālie darbinieki, cilvēkresursu darbinieki, juristi, skolotāji un vadītāji. Vēzim ir svarīga veselības aprūpe un labsajūta, tādēļ viņi lieliski parāda sevi arī tādās jomās, kā, piemēram, dietologs vai uztura speciālists, veterinārārsts, medicīnas darbinieks, šefpavārs.

Lauva – karjeras horoskops

Lauvām patīk uzmanība, taču ne vienmēr tas nozīmē tīksmināšanos par sevi. Lauvas gūst gandarījumu arī vērojot, kā citi no viņa iedvesmojas un kļūst labāki. Mācīšana un politika ir Lauvai asinīs, tādēļ lauvas ir vieni no labākajiem priekšniekiem. Viņi nereti izjauc ierasto komandas vidi un rada pavisam jaunu – iedvesmojošu un uzvarošu darba kultūru.

Lauvam piemērotākās profesijas – politiķis, skolotājs, vadītājs, Labi padosies arī viss, kas saistās ar citu izklaidēšanu - aktiermāksla, mūzika, darbs filmās vai pat kostīmu dizains.

Jaunava – karjeras horoskops

Jaunava — vienmēr bijusi perfekcioniste. Kā darbinieks Jaunava ir uzmanīga, labi izprot mērķi. Kā priekšnieks Jaunava ir praktisks un aizsargājošs, bet vienlaikus arī pieprasa no savas komandas vislabāko sniegumu. Jaunavai ir tendence būt pret sevi bargai un pat pārāk stingrai, reizēm tas var novest pie izdegšanas. Būtībā Jaunava ir ideāls darbinieks.

Jaunavas ideālā profesija – Jaunavas lieliski spēj reaģēt dažādās stresa situācijās, viņām labi padodas darbs pakalpojumu un apstrādes nozarēs – serveru uzturēšana, reģistratūra, medicīna, dažādi darbi, kas prasa iedziļināšanos un izpēti, piemēram, tulkotājs, detektīvs, faktu pārbaudītājs, redaktors u.tml.

Svari – karjeras horoskops

Svari ir ļoti sabiedriski un prasmīgi prot satuvināt cilvēkus. Tādēļ viņi ir lieliski starpnieki darbā un ārpus tā. Svari spēj radīt līdzsvaru, nolasīt cilvēkus un izprast viņu motivāciju. Šis talants var noderēt gandrīz jebkurā darbā.

Svariem piemērotākās profesijas ir saistītas ar tiesiskumu un taisnīgumu. Svari gūst gandarījumu no darba ar citiem cilvēkiem, viņi var būt lieliski diplomāti, kāzu plānotāji, ceļojumu aģenti, viesmīļi, asistenti, kosmetologi, juristi, tiesneši, psihologi, terapeiti, mākslinieki.

Skorpions – karjeras horoskops

Skorpions ir viena no kaislīgākajām zīmēm, taču viņi lieliski prot glabāt noslēpumus un spēj strādāt jomās, kur slepenība un konfidencialitāte ir būtiskas. Skorpionam svarīgi, lai darbs, ko viņš dara, viņu patiesi aizrauj, turklāt jārēķinās, ka Skorpions ir garastāvokļa cilvēks. Skorpions neatvainosies par savām kļūdām, viņš ir izsalcis pēc panākumiem.

Skorpionam piemērotākās profesijas – bokseris, aktieris, izpilddirektors, jurists, profesors, zinātnieks, izmeklētājs, finansists, dažādi amati, kas pieļauj rīcības brīvību, izaicinājumus.

Mežāzis – karjeras horoskops

Mežāzis ir nopietns, pragmatisks un labi organizēts, viņam piemīt harizma un entuziasms vadīt komandu. Autoritāte Mežāzi nespēj nobiedēt vai kaitināt – viņa smagais darbs un ambīcijas ļauj nonākt tik augstās virsotnēs, cik Mežāzis pats vēlas. Mežāži ir bēdīgi slaveni darbaholiķi.

Mežāzim piemērotākās profesijas: Mežāži spēj būt lieliski vadītāji vai administratori. Tiek uzskatīts, ka viņiem piemīt vienas no vislabākajām administratīvajām prasmēm, viņi lieliski iejūtas korporatīvā vidē un dažādās hierarhijās. Mežāži ir arī lieliski inženieri, arhitekti, projektēšanas darbinieki, jo pievērš uzmanību detaļām. Tāpat viņi ir lieliski izpilddirektori, psihiatri, sociālie pedagogi, advokāti un tiesneši.

Ūdensvīrs – karjeras horoskops

Lai gan Ūdensvīram piemīt brīvs gars un domu lidojums, viņi ir ārkārtīgi strādīgi un ar neparastu attieksmi – ūdensvīrs var naktī negulēt un ķerties pie darbiem, līdz viss nav pabeigts, bet tikpat labi viņš var “pasnaust” dienas vidū, ja nekā īpaši darāma pa rokai nav. Ūdensvīrs ir sabiedrisks, bet arī savdabīgs vientuļnieks, kas spēj strādāt gan komandā, gan arī patstāvīgi. Ūdensvīrs ir radošais ģēnijs, kuram vienmēr rodas jaunas idejas, bet viņš bieži noliedz vai nepasaka acīmredzamas lietas. Dažkārt viņi vienkārši ir pāris soļus priekšā pārējiem, kādēļ tiek nesaprasti.

Ūdensvīram piemērotākās profesijas saistās ar zinātni vai tehniku, grafisko dizainu, fotogrāfiju un pat projektu vadība – visas tās lietas, kur nepieciešams izpētīt un atrast jaunus veidus, kā kaut ko darīt. Ūdensvīrs vislabāk mīl brīvu darba grafiku un mēdz nogurt no korporatīvās kultūras.

Strēlnieks – karjeras horoskops

Strēlnieks spēj sarunāties ar citiem, iedvesmot, būt aktīvs komandas spēlētājs, pielāgoties pārmaiņām un mudināt citus baudīt darbu. Strēlnieks mēdz būt lielisks it visā, ko dara, tādēļ viņam piemērotas ļoti daudzas profesijas, ja vien tās neierobežo pārāk daudz noteikumu un hierarhija.

Strēlniekam piemērotās profesijas – jebkurš darbs, kas saistās ar ceļojumu nozari vai darbs, kurā ceļošana ir daļa no darba specifikas, piemēram tūrisma joma. Strēlnieks ir lielisks sabiedriskais darbinieks, kas spēj iedvesmot citus, labs skolotājs, aviokompānijas pilots, izdevējs, uzņēmējs, inženieris, runātājs, standup komiķis.

Zivis – karjeras horoskops

Zivis parasti neuztrauc sevis pierādīšana citiem, viņām svarīgāk būt pārliecinātām, ka ir izdarījušas visu iespējamo. Zivis kā darbinieki ir ļoti elastīgi, pielāgojas pārmaiņām bez liela stresa, var labi orientēties vairākās profesijās, bet vistuvākās būt stās, kas atbilst Zivju jutīgajai un izpalīdzīgajai dabai. Zivis ir intuitīvas un līdzjūtīgas, kas padara viņas lieliskas, piemēram, medicīnā, mākslā.

Zivīm piemērotākās profesijas: visas, kas saistās ar veselības aprūpi – ārsts, medmāsa, fizioterapeits, psihologs. Tāpat zivis ļoti novērtēs arī mākslu, dejas un mūziku.

Ieskaties arī šeit:

Karjeras horokopi, Photo by Denys Nevozhai on Unsplash

Karjeras horokopi, Photo by Denys Nevozhai on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas