Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas ir izaugsme un kur to meklēt

Daudzi no mums meklē atbildi uz jautājumu – kā atrast savu īsteno aizrautību – nodarbi, kas palīdz rast piepildījumu? Lai nodarbošanās top par iespēju attīstīties, augt un pilnveidoties. Lai darot, gūsti prieku, gandarījumu un piepildījumu. Sameklējām, kurš var atbildēt - vairāk nekā 15 gadus atbildi uz šo jautājumu sniedz MC Alfa - mācību centrs - tā ir daudzpusīga pieaugušo izglītība.

Izaugsme ir uzdrīkstēšanās

Kas tad ir izaugsme? Tas ir pilnveides process, kas vēlāk top par fiziskās, garīgās un mentālās labklājības garantu. Kā spert konkrētus soļus izaugsmes virzienā:

 • Apmeklē meistarklases, kas attīsta tavas intereses, dotības un aizraušanos;
 • Dodies uz kursiem, nodarbībām, lai profesionāli, psiholoģiski pilnveidotos, attīstītos un augtu;
 • Uzsāc mācību procesu, lai pilnībā apgūtu jaunu profesiju, kas tevi vedīs tuvāk tavam sapņu amatam.

Lai augtu, vajadzīga drosme, jānotic sev un saviem spēkiem, jādodas virzienā, kur izvēlies būt. Izaugsme sākas ar uzdrīkstēšanos.

Kad meklēt ceļu personīgajai izaugsmei

Dzīvē gadās brīži, kad mums tiek dota iespēja ieguldīt savā attīstībā. Un tā nudien ir liela dāvana. Katra prasme, apgūtā iemaņa, zināšanas top par daļu no tavas identitātes, kas kā vērtība paliek uz mūžu.

Biežākie iemesli, kas mums liek pievērsties sevis izaugsmei:

 • Darba maiņa. Apzināta vai negaidīta darba maiņa – jaunas iemaņas, kas nepieciešamas jaunā arodā liek mums meklēt kursus, papildus apmācības, izglītošanos; šobrīd varam gatavoties projekta “Mācības pieaugušajiem” 9. kārtas mācībām;
 • Šeit esat aicināti aizpildīt anketu, ja vēlaties saņemt informāciju par aktualitātēm;
 • Darba zaudējums. Iepriekšējā posma noslēgšanās dzīvē rada iespējas izveidot ko citu – labāku. Te var palīdzēt Eiropas savienības fondu apmaksātie pilnveides kursi, jaunas profesijas apguve vai profesionālas meistarklases iemaņu attīstīšanai; lai novērstu bezdarba risku, iespēja pieteikties bezmaksas angļu valodas kursiem;
 • Dzīvesvietas maiņa. Nereti nodarbošanās ir saistīta ar konkrētu dzīvesvietu, to mainot, jāmaina arī darbs. Šajās pārmaiņās nereti nākas mainīt pat valsti, te aktuāli reemigrantu bezmaksas latviešu valodas kursi. Jo pārmaiņas allaž rada arvien jaunas attīstības perspektīvas;
 • Personiski apsvērumi. Mūsu dziļākie personiskie pārdzīvojumi, pārbaudījumi un izaicinājumi liek raudzīties uz pasauli iespēju prizmā. Un patiesi – iespējas rodas tad, kad tās meklējam;
 • Sūtības meklēšana. Cilvēks piedzimst ar saviem talantiem, aicinājumu un ceļu, kas mums katram ejams. MC Alfa - mācību centrs vienkopus piedāvā jaunas profesionālās un personiskās virsotnes.

Mācību centra piedāvājums sniedz iespēju mainīt savu dzīvi, padarīt to krāsaināku, iespaidiem bagātu un interesantu. Apgūstot jaunas prasmes, nodarbošanos vai uzlabojot esošo konkurētspēju, palielinās iespējas strādāt, dzīvot un darīt.

Kā norit apmācības

Nekad vēsturē nav bijis tik viegli apgūt ko jaunu, kā šodien. Plašs piedāvājums, aizraujošas profesijas, digitālās iespējas, kas ļauj izglītošanās procesu padarīt lētāku, ērtāku un vieglāku.

Mācību centrs piedāvā pilnveidoties profesionālajā jomā:

 • Klātienē. MC Alfa - mācību centra filiālēs tiek organizētas mācības, nodarbības, kursi un meistarklases. Filiāles meklējiet sev izdevīgās vietās - Rīgā, Liepājā, Madonā, Rēzeknē un Jēkabpilī;
 • Tiešsaistē. Moderna e-studiju vide mācīšanās procesu padara efektīvāku, vienkāršāku un ērtāku. Tiek piedāvāta mācību platforma stundas.lv, kas veidota uz Moodle bāzes. Apgūsti jaunas prasmes no sev ērtākās vietas, un esi klātesošs mācību procesā.

Neatkarīgi no izvēlētā veida, kā iet izaugsmes ceļu – klātienē vai tiešsaistē – mācību centra lielākā vērtība ir lektori. Uzņēmums ir izveidojis stipru profesionāļu komandu. Pasniedzējiem ir lieliskas akadēmiskās zināšanas un dažādas kompetences ar vairāku gadu praktisko pieredzi.

Vai jau esi ceļā uz savu izaugsmi? Meklē šo ceļu kopā ar MC Alfa - mācību centrs – valsts akreditētu izglītības iestādi, kas vienmēr rod modernākos un aktuālākos kursus un mācību īstenošanas veidus.


Mācības pieaugušajiem, photo by Monstera, pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas