Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas ir Magones noslēpumainais Londonas draugs?

Staigājot pa reiz tik pazīstamajām takām Londonā, raidījuma “Slavenības. Bez filtra” varone Magone Liedeskalna atklāj arī kādu interesantu biogrāfijas epizodi no šā perioda. Jau iepriekš Magone reiz bija ieminējusies par kādu noslēpumainu draugu, ar kuru veidot attiecības toreiz nav uzdrošinājusies viņa atšķirīgās kultūras dēļ. Nu ir pienācis laiks uzzināt par šo cilvēku ko vairāk:

“Viņu visi sauca par Smailiju, un viņš strādāja ātro uzkodu veikaliņā. Viņa māte bija itāliete, bet tēvs musulmanis, laikam no Pakistānas. Ļoti izskatīgs puisis, arī par modeli bija piestrādājis. Viņš patiešām gandrīz nepārtraukti smaidīja, un tā mēs arī te veikaliņā sasmaidījāmies, un pamazām sākām vairāk komunicēt. Es viņu sauktu par ģimenes draugu. Līdz gultai mūsu attiecības nenonāca, es novilki robežu, jo baidījos, ka mani vēl gribēs uz kādu musulmaņu valsti aizvest. Viņš to arī ļoti respektēja, jauks cilvēks bija visādā ziņā.”

Magone kopā ar Daci un bērniem arī ir veiksmīgi atradušas mazo veikaliņu, tas joprojām darbojas, taču, vai viņiem izdosies sastapt arī pašu Smailiju, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Magone Anglijā dodas uz intriģējošu randiņu

Anglijas ceļojums sagādā Magonei pamatīgu stresu

Magone beidzot izcīnījusi ilgi gaidīto šķiršanos no Žaņa

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas