Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas izdevīgāk – kamīns, plīts vai krāsns?

Šodien jāizvēlas ekonomiski izdevīgākais un efektīvākais piedāvājums apkures nodrošināšanai. Visa cita starpā – jāizvēlas apkures veids, kas pieejams bez sarežģījumiem un Tulikivi tāds ir. Somu Tulikivi krāsnis un kamīni jau apsilda vairāk nekā 250 000 mājokļu visā pasaulē.

Ko piedāvā Tulikivi?

Tulikivi ražo ziepjakmens krāsnis, plītis, kamīnus, pirtskrāsnis, kas siltuma vadītspējā un akumulācijā pusotras reizes pārspēj parastās ķieģeļu krāsnis. Tulikivi produkti ir pieejams risinājums pārdomāti iekārtotos mājokļos, kā labākā apkures sistēma, jo piedāvā:

  • Praktiskumu apvienotu ar interjera izcilību;
  • Atjaunojamo energoresursu – koksnes kā kurināmā izmantošanu;
  • Augstu energoefektivitāti apvienojumā ar kurināmā ekonomiju;
  • Vienmērīgu telpas uzsilšanu, Ilgstošu siltuma saglabāšanu;
  • Iespēju pagatavot vienreizēju maltīti.

Tulikivi krāšņu dizains sevī apvieno klasiskas formas un skandināvu minimālismu. Tajā pašā laikā, tās ir kompaktas, ērti ekspluatējamas un viegli kopjamas. Lielās stikla durtiņas ļauj priecāties par liesmu rotaļu kurtuvē.

Tulikivi produktu priekšrocības

Tulikivi produktiem piemīt tādas priekšrocības kā:

  • Jaunākās tehnoloģijas. Tādas somu koncerna Tulikivi patentētas jaunākās tehnoloģijas kā virpuļveida gaisa padeve un gāzu pretplūsmas princips nodrošina augstus ekonomijas un efektivitātes parametrus;
  • Efektivitāte. Tonnu smagas krāsns izkurināšanai nepieciešami tikai 8 kg malkas. Kurināšanai ar malku Latvijas apstākļos ir liela priekšrocība. Tā ir vietējais un galvenais atjaunojams resurss, kas vienlaicīgi šobrīd ir arī lētākais kurināmā veids tirgū;
  • Tulikivi krāsnis ir tīri degošas, atbilst prasībām par degšanas produktu pieļaujamo emisijas daudzumu;
  • Ilgmūžība. Tulikivi kamīnkrāsņu ekspluatācija paredzēta ļoti ilgam termiņam - 50 gadi un vairāk. Tulikivi krāšņu konstruktīvajam pamatmateriālam – ziepjakmenim - ir neierobežots sakaršanas un atdzišanas ciklu skaits, savukārt kurtuves oderējuma un čuguna detaļu nomaiņa ir ātrs un relatīvi lēts process;

Tulikivi koncerna pārstāvis Latvijā SIA “Akmens Krāsnis” jau 17 gadus nodrošina krāšņu piegādi, uzstādīšanu, kā arī garantijas un pēcgarantijas apkopi un remontu.

Plānojot savā mājoklī apkures sistēmu, noteikti apsveriet iespēju iegādāties šo efektīvo somu izstrādājumu - Tulikivi krāsni – tas atmaksāsies ar uzviju!


Tulikivi, plīts

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas