Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas jāņem vērā, izvēloties bērnam krustvecākus

Kristības. Pexels.com

Kristības. Pexels.com

Kristības ir ļoti skaists notikums bērniņa, viņa vecāku un arī krustvecāku dzīvē, taču nereti jaunos vecākus pamatīgi nomoka jautājums – kā izvēlēties labus krustvecākus. Tādus, kas būs kopā ar bērnu visos viņa svarīgākajos dzīves brīžos un nepieciešamības gadījumā sniegs palīdzīgu roku. Turpinājumā daži ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties īstos krustvecākus:

- Labāk krustvecākus izvēlēties no radu vai ļoti, ļoti tuvu un pārbaudītu draugu vidus. Draugi, kas šķiet tiešām brīnišķīgi, bet ir jūsu dzīvē pavisam neilgu laiku, var pēkšņi pazust no jūsu un arī jūsu bērnu dzīves.

- Nav obligāti par krustvecākiem jāizvēlas pāris. Tik pat labi viens no krustvecākiem var būt mātes ģimenes loceklis, otrs tēva

- Nav svarīgi, lai krustvecākiem būtu bērni. Protams, var šķist, ka krustvecākiem noteikti jābūt zinošiem par bērnu aprūpi un audzināšanu, taču patiesībā galvenais ir, lai krustvecāki spētu sniegt mīlestību un atbalstu. Audzināšana, lai paliek vecāku ziņā.

- Neuzspiediet sevis noskatītajiem krustvecākiem par tādiem kļūt, ja viņi līdz galam nav pārliecināti, ka to vēlās. Vai arī piekrīt tikai pieklājības pēc.

- Neizvēlieties krustvecākus pēc to materiālā stāvokļa.

- Pavērojiet, kā kopā ar potenciālajiem krustvecākiem jūtas bērns. Arī mazulis gana labi spēj izrādīt patiku vai nepatiku pret konkrētiem cilvēkiem.

- Neizvēlieties par krustvecākiem cilvēkus, kuriem jau ir ļoti daudz krustbērnu.

- Neizvēlieties par krustvecākiem cilvēkus ar kuriem jums nesakrīt vērtību sistēma.

- Izvēlieties par krustvecākiem izteikti labestīgus cilvēkus

Noderīgi:

Speciālistu padomi māmiņām - svētkiem un ikdienai

Kā panākt, lai ielūgumi uz svētkiem būtu neaizmirstami


Kristības. Pexels.com

Kristības. Pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas