Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas jāzina par deratizācijas līguma slēgšanu?

Deratizācija, attēls no Pixabay.com

Deratizācija, attēls no Pixabay.com

Indes, līme, dažādi peļu slazdi, pelni, āķīgas lamatas, formalīns, petroleja, sasists stikls zem grīdlīstes un pat iznomāts kaimiņu kaķis - sastopoties ar grauzēju problēmu, lielākā daļa cilvēku izvēlas deratizācijā izmantot “tautas metodes”. Tiesa gan, daudzi vēlāk atzīst, ka šīs metodes ir maz efektīvas un grauzēji nekur nepazūd. Pēc naudas izšķiešanas vējā, tie meklē profesionāļu palīdzību, bet arī te nepieciešams ņemt vērā vairākas nianses: ir ļoti svarīgi atrast profesionāli, kas darbojas oficiāli, noslēdzot līgumu, nevis, “taupīšanas” nolūkos, vienojas tikai mutiski.

Deratizācijas līgums pasargā pret krāpšanas gadījumiem

Deratizācijas līgumu var uzskatīt kā aizsardzību pret krāpšanas gadījumiem. Tas ir līdzīgs apdrošināšanas polisei, jo pilnībā izslēdz jebkura veida riskus, kas saistīti ar uzņēmuma reputāciju. Līgums ir rakstiski noformētas un juridiski apliecinātas attiecības ar izpildītāju, solījums, ka darbs tiks veikts, ievērojot visas drošības prasības un kaitēkļu apkarošanā tiks izmantoti profesionāli līdzekļi. SIA “DezControl” speciālisti norāda, ka jebkura veida “taupīšana” šajā jautājumā ir bīstama un nevēlama, jo kontrafakta sastāvi nav tik efektīvi, līdz ar to netiks sasniegts 100% rezultāts. Profesionālo līdzekļu galvenās priekšrocības ir:

 • Tie ir izteikti iedarbīgi grauzēju apkarošanā;
 • Tie veicina ātru kaitēkļu izžūšanu (mumifikācijas efekts), kas novērš nepatīkamas smakas rašanos;
 • Nav riska, ka indīgo vielu apēdīs mājdzīvnieki vai mazi bērni.

Deratizācijas līgums nodrošinās sekmīgu PVD pārbaužu iziešanu

Jebkurā biznesā ir svarīgi, lai pēc saņemtajiem deratizācijas pakalpojumiem būtu iespējams sekmīgi iziet PVD pārbaudes. Līgums nodrošinās, ka to varēsiet izdarīt. Oficiālas darba attiecības ar izpildītāju nodrošina augstu juridiskās aizsardzības līmeni un garantē pretenziju trūkumu no pilnvaroto pārbaužu institūciju puses. Gribas uzsvērt, ka SIA “DezControl” savu darbu organizē saskaņā ar Ministru kabineta Noteikumiem (Nr. 618., 06.06.2010. gada), kuri regulē dezinfekcijas un dezinsekcijas pakalpojumu sniegšanu. Ja izmanto cita uzņēmuma pakalpojumus, pārliecinies, ka arī viņi to nodrošina.

Deratizācijas līgums: izpildītāja pienākumi

Noformējot deratizācijas līgumu, izpildītājas apņemas:

 • noteikt kaitēkļu mitināšanās vietas un kustības “takas”;
 • 2 (divu) mēnešu laikā nodrošināt grauzēju skaita samazināšanu līdz minimālajiem rādītājiem;
 • nodrošināt sasniegtā rezultāta uzturēšanu visa līguma darbības laika garumā;
 • veikt apkalpošanas objekta pārbaudi ne retāk, kā 1 (vienu) reizi trīs mēnešos (pēc pasūtītāja pieprasījuma vai nepieciešamības gadījumā pārbaudes var būt veiktas biežāk);
 • izbraukt uz objektu 48 stundu laikā no zvana saņemšanas SIA “DezControl” brīža;
 • mūsu speciālistu darba laiks ir neierobežots: izpildītāja darbinieki pabeidz darbu objektā tikai tad, kad deratizācijas procedūra ir pilnībā paveikta;
 • objekta apkalpošanas laiku izvēlas pasūtītājs, ieskaitot darbu svētku dienās un darbu ārpus darba laika, arī nakts laikā;
 • piegādāt klientam kaitēkļu papildus aizsardzības, ķeršanas, iznicināšanas līdzekļus – ēsmas, aizlikšanas rezervuārus, insekticīdas lampas (par to tiek iekasēta papildus maksa);
 • pienācīgi noformēt visu veikto deratizācijas, dezinfekcijas, dezinsekcijas un remonta (ja tā nepieciešamība izcēlās invāzijas dēļ) darbu dokumentāciju.

Deratizācijas līgums: Pasūtītāja jeb klienta pienākumi

 • nodrošināt speciālistiem piekļuvi visām apstrādājamām zonām (sektoriem);
 • iecelt atbildīgo amatpersonu, kuras pienākumos ietilps deratizācijas speciālistu darba kontrole un uzskaites veikšana;
 • organizēt speciālos pasākumus (sanitāros, higiēnas, tehniskos), ar nolūku novērst kaitēkļu, grauzēju atkārtotu iekļūšanu apstrādājamās telpās. Pasākumu sarakstu sastāda izpildītājs , un tas satur (bāzes komplekts): atkritumu regulāru, savlaicīgu novākšanu un izvešanu, alu aiztaisīšanu.

Deratizācijas līgums apliecina, ka tiek domāts par klientu

Deratizācijas līgums ir jebkura profesionāla uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa. Tāda, kas rūpējas gan par savu reputāciju, gan paša klienta ieguvumiem un labumu. Lai uzzinātu vairāk par deratizācijas darba specifikāciju, izmantotajām iekārtām un deratizācijā lietotajiem līdzekļiem, sazinieties ar SIA “DezControl” jebkurā Jums ērtā laikā un veidā. Tas ļaus labāk izprast pakalpojuma būtību un noskaidrot profesionāļu ieteikumus.

Kas vēl jāņem vērā?

 • Pārliecinieties, ka grauzēji nav iemitinājušies mājā: tie ir bīstamāko infekcijas slimību pārnesēji – tādu kā mēris, leišmanoze, teniāze, hantavīruss, tularēmija, leptospiroze un citu;
 • Var veikt dažāda veida telpu apstrādi: ķīmisko, mehānisko vai komplekso – abu paņēmienu kombināciju;
 • Ļoti svarīgi ir regulāri kontrolēt telpas sanitāro stāvokli pēc deratizācijas apstrādes;
 • Nav ieteicams atteikties no cīņas pret grauzējiem arī ar “tautas” metodēm: tās izcili papildinās SIA “DezControl” veikto profesionālo deratizāciju.

Bez SIA “DezControl” noteikti ir vēl kāds uzņēmums Latvijā, kas piedāvā profesionālus deratizācijas pakalpojumus. Izšķirošo lēmumu, kam uzticēt nelūgto viesu apkarošanu, ir jāpieņem Jums, un mēs esam pārliecināti, ka tas būs izsvērts, pamatots un pārdomāts. Mēs ieteiktu tikai vienu: atteikties no domas “ietaupīt” – obligāti noslēdziet deratizācijas līgumu. Tas noteikti pasargās Jūs no dažādiem riskiem un garantēs ātrāku atbrīvošanos no grauzējiem, nekaitējot ne cilvēkiem, ne mājdzīvniekiem.

Deratizācija, attēls no Pixabay.com

Deratizācija, attēls no Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas