Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Kas var būt skaistāks par šo?" Linda Livzeniece sašutusi par randiņu bijušajā izgāztuvē

Uģis Kuģis aizved sievu randiņā uz bijušo izgāztuvi

Par spīti sievas muguras sāpēm, Uģis Kuģis nesen nolēma viņu aizvest randiņā. Nonākot pastaigas vietā, pārsteigta bija Linda – divu bērnu māmiņa nebija gaidījusi, ka vīrs viņu aizvedīs uz bijušo atkritumu izgāztuvi.

“Tas saucas “ekonomiskais variants”. Lai mugura nesāpētu, jāiet pastaigā!” dodoties uz Dreiliņkalnu jeb “Ušakova kepku”, atzina Uģis Kuģis.

Linda “ar gariem zobiem” atzina, ka ideja esot lieliska, taču pietrūkstot sniega. Viņai brauciens lejā pa kalnu atgādinātu bērnību un sniegtu pozitīvas emocijas.

“Izskatās maziņš, bet tur ir diezgan, ko kāpt!” sievu brīdināja Uģis. Viņš šādu randiņa vietu bija noskatījis jau sen, taču nespēja atrast piemērotu laiku pastaigai sievas muguras sāpju dēļ. Viņš gribējis redzēt skatu no Dreiliņkalna augšas.

“Kas var būt skaistāks par šo? Aizvedi savu sievu uz bijušo izgāztuvi,” ironizējusi divu bērnu mamma Linda Livzeniece. Randiņa laikā viņa centās par atkritumiem nedomāt.

Pēc kāda laika gan viņa atzina – pastaiga tiešām palīdzējusi veselībai.

Lasi arī:

Uģis Kuģis sievas vingrošanu nosauc par pensionāru jogu

Linda Livzeniece. Foto: ekrānuzņēmums no "1188 play"

Linda Livzeniece. Foto: ekrānuzņēmums no "1188 play"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas