Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Katram būs savas piecas kapeikas. Elīna Didrihsone par mobingu

Piektajā projekta "Mobings. Anonīmo uzbrukums" sižetā uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone stāsta, ka viņasprāt, kopš viņa ir apprecējusies Elīnas ģimene ir viņas vīrs un dēls. "Mans tētis vienmēr man teicis - hei, tā ir tava ģimene un tava izvēle! Es savā laikā aizgāju no savas ģimenes un sāku veidot savu ligzdiņu. Un es negribēju, lai kāds bāžās iekšā un māca man veidot savu ģimeni," pauž Elīna.

"Tāpat, kad mēs domājām Džeisonam vārdu mans tētis teica - tas ir tavs dēls, tu viņam dod vārdu, nejau mēs, tāpēc neprasi pat mūsu viedokli. To es ļoti respektēju. Mani vecāki nekad nav bāzušies un norādījuši man, kas ir jārāda, kas nav. Tā ir mūsu personīgā izvēle. Mēs ar vīru esam ļoti atvērti. Mums ar to nav problēmu. Mums pat nebija moments, kad mēs piesēstos pie galda un lemtu - rādām vai nerādām. Nē, man vīrs vienmēr teica - ja tu jūti, dari!" stāsta uzņēmēja.

Nesen Elīnu Didrihsoni nosūdzēja sociālajam dienestam par to, ka viņi kopā ar vīru it kā nemākot aprūpēt bērnu vai dara to nepareizi. "Es to iemeslu īsti pat nesapratu un nespēju īsti pat sagremot, jo man pat Latvijā atpazīstamas personas prasīja - paga, paga viņi to sprieda vienkārši pēc taviem storijiem?" stāsta Elīna.

"Man daudzi saka - nu, tad nerādi! Bez maz vai, ja es nerādītu, kā mēs šupojamies, kā es viņu turu rokās, kā mēs pārģērbjamies, kā ēdam brokolīti, dejojam dejas, mainām pamperus, nebūtu pārmetumu. Nu, okey, labi, es tik un tā rādīšu!" pauž Didrihsone.

"Es pati apzinos, ka parādot elementāri, kā es velku zeķubikses katram būs savas piecas kapeikas. Parādot, kāds bodijs šodien mazajam mugurā katram būs viedoklis. No sākuma man likās - jā, nenākat klāt, bet ja es gribētu tā - es arī nerādītu. Ja es rādu, es saprotu, ka būs komentāri. Man ar to ir jāsadzīvo, bet es arī pati sirdī saprotu, ka es neko sliktu nedaru, lai tu man varētu kaut ko pārmest un pateikt, ka esmu slikta mamma," uzskata Elīna.

Vairāk skaties sižetā!

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas