Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Katrīne Sauliete atzīst, ka seksa laikā dažkārt domā par kaut ko citu

Pikanto sarunu raidījumā “Kad satiekas Viņš un Viņa” pie Valda Meldera viesojas košā uzņēmēja un influencere Katrīne Sauliete. Cita starpā abi aizrunājas līdz jautājumam, ko darīt, ja intīmo attiecību laikā domas no sava partnera aizklīst simpātiska kaimiņa virzienā?

Šķiet, ka Katrīnu nespēj samulsināt neviens jautājums, katrā ziņā šis jau nu noteikti ne, un pēc atbildes viņai nav tālu jāmeklē:

“Par kaimiņu gluži ne, bet tā, ka procesa laikā sāku domāt nepiemērotas domas, tā gan ir bijis. Nu piemēram, ka kaķi rīt pie vetārsta jāaizved sapotēt. Nu neko, izdomāju to domu līdz galam, un tad pieslēdzos atpakaļ.”

Arī Katrīnei pašai būs iespēja uzdot Melderim savus jautājumus, un viņu interesē, vai pāra seksuālā dzīve ar gadiem mainās, un kā saglabāt īsto uguntiņu, tik daudzus gadus esot attiecībās?

Meldera versija par ilgtermiņa kopdzīvi ir visai kolorīta, tajā netrūks ne skatienu pa kreisi, nedz sejā lidojošu kotlešu. Bet ko tieši viņš ar to domājis, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas