Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Katrīne Vasiļevska par seksu pirmajā randiņā, bailēm no bijušā un ceļu līdz algai 6000 apmērā

Influencere, uzņēmēja un TV seja Katrīne Vasiļevska jau gandrīz gadu ir laulībā ar pilotu Pēteri Vasiļevski. Katrīne viesojās Dž.Dž Džilindžera raidījumā “Dž. Spot”, kur atklāja arī ļoti privātas detaļas par vīriešiem savā dzīvē.

Influencere neslēpj, ka ar vīru Pēteri nekad nav izsargājušies, viņi vēlas bērnu, bet vienkārši neizdodas kopīgu atvasi ieplānot.

Vasilevska sarunā ar Džilindžeru nekautrējas atklāt, ka ar Pēteri pārgulējusi jau pirmajā randiņā un seksa iniciatore bijusi tieši viņa, tik ļoti Pēteris viņu apbūris.

Runājot par iepriekšējām atiecībām Vasiļevska atklāj, ka bijušais izteicies, ka nemaksā alimentus principa pēc. Pēc viņas vārdiem bijušais ir agresīvs, rada viņā nervozumu un nereti – ieraugot meitu tēvu, viņa sāk trīcēt.

Alimentu nemaksāšana lika Katrīnei daudz strādāt. Šobrīd vidēji mēnesī viņa nopelnot sešus tūkstošus eiro, kam klāt nāk samaksa par dalību TV šovā un dažādas sadarbības.

Katrīne gan nezinot, cik pelna viņas vīrs Pēteris, galvenais, lai vīrietis neatsakot viņai tajā, ko viņa vēlas.

Pilnu sarunu skaties Dž. Dž. Džilindžera raidījumā “Dž. Spot”.

KATRĪNE VASIĻEVSKA | Sarunas par jūtīgām tēmām

Katrīne Vasiļevska ar vīru Pēteri. Foto: "Instagram"/queen_kachinja

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas