Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kāzu un citu svētku ielūgumi – kā panākt, lai tie kļūst neaizmirstami?

Kāzu ielūgums, Photo by Olya Kobruseva from Pexels

Kāzu ielūgums, Photo by Olya Kobruseva from Pexels

Svētku ielūgumi nav tikai skaistas kartiņas ar norādītu laiku un vietu, kur jāierodas. Kāzu, dzimšanas dienas, kristību ielūgumi un citu pasākumu ielūgumi ir patiess cieņas un draudzības izrādīšanas veids. Lai ielūgumi, ēdienkartes, sēdvietu plāni, uzlīmes, “paldies” kartes un citi svētku materiāli patiešām kļūtu neaizmirstami, liela nozīme ir dizainam un drukai.

Piemērota dizaina izvēle ielūgumiem un citiem drukas materiāliem

Pavisam noteikti dizains ir viens no galvenajiem nosacījumiem, kas padara ielūgumus, ēdienkartes un pārējos svētku drukas materiālus ievērojamus un neaizmirstamus. Atšķirīgiem svētkiem ir piemērojami atšķirīgi drukas dizaini. Kāzu materiālu noformējumam var izvēlēties jaunlaulāto kopīgu mīlestības vai interešu stāstu, vai klasisku noformējumu, kā arī iederas kāzu tematikas elementi, piemēram, dūjas, gredzeni, sirsniņas utt. Dzimšanas dienām piemēroti dažādi grafiski elementi, kas atspoguļo jubilāra vecumu vai gaidāmās ballītes tematiku.

Bez tematikas ir nozīme arī materiāla izmēram, formai un toņiem. Klasiskais variants ir četrstūra kartītes, tomēr arvien populārāka kļūst nestandarta formas. Ja nepieciešami vairāk kā viena veida svētku drukas materiāli, piemēram, kāzām – ielūgumi, galda kartiņas, ēdienkartes, tad vēlams, lai toņi un dizains ir saskaņoti.

Izvēlēties piemērotāko dizainu, izmēru un formu nepieciešamiem ielūgumiem utt., var palīdzēt arī pieredzējis dizaineris. Iespējams izvēlēties arī gatavus dizainus no katalogiem. Tas noteikti ļauj ietaupīt laiku, kā arī precīzāk izprast savas vēlmes un iespējas apvienot tās uz drukājamā materiāla.

Būtiska kvalitatīva druka!

Ne apsveikums, ne ielūgums, ne citi materiāli noteikti nedrīkst būt sabojāti ar nekvalitatīvu druku. Smērējumi, “netīras” krāsas sajūta un citas kļūdas, kas rodas nekvalitatīvas drukas rezultātā, var radīt nepatīkamu, “lētu” sajūtu par gaidāmo pasākumu.

Kvalitatīva druka, kādu veic “Copy Pro”, liek palikt atmiņā ikvienam drukas materiālam. Druka nav izsmērēta, ir ar piesātinātām un precīzām krāsām. Copy Pro drukā ielūgumus, vārdu/galda kartes, ēdienkartes, “save the date” kartītes, sēdvietu plānus uz planšetēm un cita veida drukas materiālus, izmantojot profesionālu aprīkojumu un kvalitatīvu tinti, kas nodrošina skaistu, spilgtu krāsu, lai jūsu svinības kļūtu par atmiņā paliekošu un jums īpašu notikumu.

Kāzu ielūgums, Photo by Olya Kobruseva from Pexels

Kāzu ielūgums, Photo by Olya Kobruseva from Pexels

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas