Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kerkira jūsmo par pikantās fotosesijas rezultātiem un gatavojas bildēties kaila

Liene Kiviča un Kerkira Graudiņa ļaujas sava mūža pikantākajai fotosesijai

Pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” piektās sezonas zvaigzne Kerkira Graudiņa kopā ar grupas “Z-Scars” solista sievu Lieni Kiviču jūnija sākumā devās piepildīt neaizmirstamu sapni par gada seksīgāko fotosesiju labāko draudzeņu kompānijā. Portālam 1188.lv bija ekskluzīva iespēja aprunāties ar Kerkiru un uzzināt viņas sajūtas pēc pikanto bilžu saņemšanas.

“Pirms fotosesijas bija nenormāls satraukums gan man, gan Lienei, jo tas ir neikdienišķi un tādas pieredzes man nebija. Vēl ilgi apspriedām emocijas un enerģijas lādiņu, kas bija fotosesijas dienā. Ir skaidrs, ka tas nav viegls darbs. Atceros, ka man nākamajā dienā bija sajūta, ka sāp visi muskulīši, jo tu esi iesprindzis, lai viss būtu, kā nākas,” teic Kerkira.

Viņa portālam 1188.lv atklāj, ka efektīgās krūtis devušas kārtīgu pašapziņas lādiņu: “Par jaunajām krūtīm es jūsmoju un jūsmošu. Kādam varbūt liekas, kas tad tur ir, bet es varu teikt, ka tas priekš manis tiešām ir labākais lēmums un, manuprāt, es spoguļa priekšā gozējos stipri, stipri vairāk.”

Savukārt Lienes Kivičas piekrišana iesaistīties tik neaizmirstamā piedzīvojumā Kerkirai ļāva apzināties, cik svarīgas viņas viena otrai ir: “Bieži vien sarakstoties es Lienei saku paldies, ka man ir tāda draudzene kā viņa, pretī saņemot to pašu. Tādi draugi, kādi mums ir Kiviču pāris… Tas ir fantastiski.”

Lai gan Kerkiras vīru Edgaru sievas izrunāšanās savā dzimšanas dienā par sapni bildēties kailai nedaudz sarūgtināja, “Ģimene burkā” zvaigzni tas neapturēs. “Par kailfoto domu atmetusi neesmu, jo es gribētu, lai man datora mapītē ir šādas bildes un kādu noteikti varētu pielikt arī pie sienas.

Fotosesijas bildes es ar Edgaru skatījos kopā un, protams, viņš teica, cik labi, seksīgi un skaisti es tur izskatos. Kā jau mēs sakām – jaunie gadžeti papildina manu jau esošo skaistumu,” smejas Kerkira.

Kad kanālā 360TV un 1188 play tika publicēts aizkulišu video no fotosesijas dienas un kad par šo drosmīgo dāmu soli izskanēja ziņas dažādos interneta portālos, liela daļa komentāru izrādījās nosodoši, jo Liene un Kerkiru esot mammas un sievas, kurām pēc citu teiktā tā nevajadzētu uzvesties. “Ģimene burkā” zvaigzne vairs citu nosodošos uzskatus neņem vērā un ir tieša: “Katram ir savi uzskati, taču, manuprāt, mammas nedrīkst aizmirst to, ka viņas ir sievietes. Viņām ir jābūt skaistām un seksīgām, vienlaikus neaizmirstot par savu vīru. Ja es agrāk rakstīju, lai jums veselība un viss labākais, tad uz doto brīdi es tos visus cilvēkus tiešām sūtu uz elli, jo viņi nav pelnījuši neko labu saņemt.”

Komentāri un dažkārt arī vēstules, kādas tiek rakstītas, Kerkirai likušas saprast, ka komentētājas ir mammas. Brīžos, kad viņa atver heiteru profila bildi, rodas atklāsme, ka cilvēks ir nelaimīgs un neapmierināts ar sevi.

Lai redzētu fotosesijas aizkulises, skaties video!

Lasi arī:

Liene Kiviča uz fotosesiju paņem "push-up" apakšveļu, lai viņas krūtis līdzinātos Kerkiras esošajām
"MAN IR PUPI!" Līga, pamostoties pēc operācijas, sasmīdina ķirurgus

Kerkira Graudiņa un Liene Kiviča. Foto: Instagram / @kerkira_graudina un @lienekivica

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas