Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko nedrīkst dāvināt?

Visā pasaulē pastāv neskaitāmi ticējumi par to, ko drīkst un ko nedrīkst dāvināt. Runā, ka ir lietas, kas nav piemērotas dāvināšanai, jo tās varot izjaukt enerģijas līdzsvaru uz negatīvo pusi. Ko īsti nedrīkst dāvināt?

Asi priekšmeti

Pastāv uzskats, ka dāvināti asi priekšmeti nes strīdus, bēdas un šķiršanos, tādēļ ļaudis izvairās no jebkuru asu priekšmetu dāvināšanas.

Spogulis

Ezotērikā valda uzskats, ka spogulis ir maģisks priekšmets, kas savieno dzīvo pasauli ar nedzīvo, gluži kā portāls. Spogulis uzkrāj enerģiju un visu dubulto, tādēļ jo īpaši nevēlama ir sena, iepriekš lietota spoguļa dāvināšana.

Čības un cimdi

Čības pēc nostāstiem liecinot par drīzu nāvi tam, kurš tās saņēmis dāvanā. Cimdu dāvināšana ir kā vēstījums par drīzu attiecību pārtraukšanu. Jo sevišķi čības nedrīkst dāvināt gados vecākiem cilvēkiem, bet cimdus – otrai pusītei.

Pulkstenis

Tā kā pulksteni skaita laiku, tiek uzskatīts, ka pulkstenis atskaita laiku dzīvesbiedru kopā būšanas laiku, kas novedot līdz strīdiem un laulības šķiršanu. Pastāv uzskats arī, ka pulkstenis norāda uz atlikušo mūža laiku.

Marmora lelles

Tā kā marmora lelles veidotas, balstoties uz reālu cilvēku izskatu un mīmiku, tā satur arī tā cilvēka enerģiju, pēc kuras lelle veidota. Tā kā nav zināms, kā dzīvē veicies un neveicies personai, kas ir lelles prototips, tā var nest ne tikai pozitīvu, bet arī negatīvu enerģētisko devumu dāvanas saņēmējam.

Putnu figūriņas

Gluži kā asi priekšmeti, arī putnu figūriņas dāvanas saņēmēja mājā un ģimenē ienes nelaimi, bēdas un strīdus. Ticējums vēsta, ka tas ir tādēļ, ka putni pēc būtības ir ļoti trokšņainas dzīvās radības.

Tukšas somas, maki

Tukšas somas un makus nedrīkst dāvināt, jo tādējādi tiek novēlēta nabadzība. Vismaz 1 monētiņa ir jāievieto somā vai makā pirms dāvināšanas, lai tās saņēmējs būtu pārticīgs un neiedzīvotos finansiālās problēmās.

Pērles

Pērle ir nāriņu asaru simbols. Pērļu dāvanas piesaista asaras. Dāvanas saņēmējam nāksies daudz raudāt.

Dzīvnieki

Dzīvnieku nedāvina, jo tie prasa rūpes, ko dāvinātājs nezin, vai dāvanas saņēmējs tiešām spēs pilnvērtīgi un ar mīlestību aprūpēt dzīvnieku.

Apakšveļa un zeķes

Pastāv runas, kas apakšveļa un zeķes nevajadzētu dāvināt vīram, jo tas provocējot viņu uz krāpšanu, kā rezultātā vīriešu dzimuma pārstāvis var aiziet no mājām.

Ko drīkst dāvināt?

Patiesībā drīkst dāvināt visu, ja dāvana tiek pasniegta no sirds un ar laba vēlējumiem. Pastāv uzskats, ka par visām augstāk uzskaitītajām dāvanām pretī jāiedod kaut minimāla naudas summa vai ķīla. Tādā veidā varot izvairīties no visām negatīvajām enerģijām, kas tiek piesaistīta attiecīgajai dāvanai.

Idejas dāvanām smelies šajos rakstos:

Pulkstenis (pixabay.com)

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas