Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko Tu iegūsi un ko zaudēsi no braukšanas dzērumā?

pexels.com

pexels.com

Mēs visi zinām, ka alkohola lietošana un sēšanās pie stūres nav savienojamas darbības. Patiesi draugi un cilvēki, kam esi svarīgs, vienmēr parūpēsies, lai Tu nebrauc dzēris, jo ir virkne iemeslu to nedarīt. Ja nu tomēr nepieciešams atgādinājums, kāpēc, paceļot glāzi, no rokām vajadzētu izlaist mašīnas atslēgas – lūk, pieci iemesli:

1. Tu vari zaudēt tiesības

Tiesību iegūšana nav nedz lēts prieks, ne viegls process. Tas būtu muļķīgākais, ko izdarīt – sēsties pie stūres tikai tāpēc, ka šķiet, nepieciešams ātri kaut kur nokļūt vai arī, ka neesi dzēris tik daudz, ka nevarētu pats pabraukt. Policijas alkometram tie nebūs pietiekami argumenti.

2. Tu vari zaudēt darbu

Mūsdienās daudziem darbiem obligāta prasība ir autovadītāja apliecība, turklāt priekšniecībai var nepatikt tik pavirša attieksme pret satiksmes noteikumiem un sabiedriskās kārtības normu ievērošanu. Ja riskē ar likumu pārkāpšanu, tu atstāj neuzticama un nenopietna darbinieka iespaidu.

3. Tev var tikt piemērotas smagas soda sankcijas

Transportlīdzekļa vadītājam jārēķinās ar tādām sekām kā sods par braukšanu dzērumā: naudas sods līdz 1400 eiro, administratīvais arests līdz 15 diennaktīm un autovadītāja apliecības atņemšana uz laiku līdz 5 gadiem. Neviens no variantiem nešķiet pārāk vilinošs, vai ne? Varbūt ir vērtīgākas lietas, kur ieguldīt naudu un patīkamākas nodarbes, kā pavadīt laiku?

4. Cilvēki uzzinās, ka esi sodīts

Sodāmība nav tikums ar kuru lepoties, tāpēc var gadīties, ka draugu un paziņu attieksme pret tevi mainās. Var jau, protams, teikt, ka īsti draugi nenovērsīsies, bet – ne visi ir gatavi atbalstīt un nenosodīt antisociālu uzvedību.

5. Tev visu mūžu var nākties dzīvot ar vainas apziņu

Ja gadās izraisīt avāriju, savainot, sakropļot vai pat izdzēst kāda cilvēka dzīvību – cik viegli būs turpināt dzīvot tālāk, it kā nekas nebūtu bijis? Visticamāk, sirdsapziņa neklusēs un uzdos diezgan loģisku jautājumu – vai nepieciešamība sēsties pie stūres dzērušam bija tik svarīga?

Lai pēc alkohola lietošanas ērti nokļūtu mājās, ir pieejams divu šoferu serviss, piemēram, Nebraucdzeris.lv - tas nozīmē, ka pēc Jūsu izsaukuma ierodas divi vadītāji, kuri nogādās mājās gan jūs, gan jūsu spēkratu. Uzņēmums Nebraucdzeris.lv ir pazīstams jau 14 gadus – kopš 2004. gada un nodrošina profesionālus vadītājus, kas parūpēsies par jūsu un arī jūsu mašīnas drošību.


pexels.com

pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas