Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kristapam Zutim uzmanību pievērš simpātiska fane

Bokseris raidījuma “Slavenības. Bez filtra” varonis Kristaps Zutis ar draudzeni Elīnu Pakalni ir devušies uz sporta balvu pasniegšanas ceremoniju Līvānos. Pasākums ir plaši apmeklēts un pie balvas tiek arī Kristaps.

Viss ir ļoti jauki līdz brīdim, kad pasākuma viesi un balvu saņēmēji tiek iemūžināti fotogrāfijās. Bet atliek Elīnai uz brīdi novērst uzmanību no sava acurauga, kad jau kopā ar viņu kopā steidz nobildēties kāda simpātiska blondīne.

Kristapam šī epizode silda sirdi – jaunās basketbolistes vēlmi kopā nofotografēties viņš uztver kā atzinību saviem sportiskajiem panākumiem un darbam sabiedrības labā. Taču nav zināms, vai līdzīgās domās būs Elīna.

Tik kārdinošo iespēju palikt arī uz pēc pasākuma ballīti pārim nākas atteikt – Kristapam ar saviem audzēkņiem jau nākamajā dienā jādodas uz Poliju. Tā vietā abi simbolisku “afterīti” sarīkošot mašīnā atceļā. Vai šī pasākuma programmā ietilps arī skaidrošanās par pārāk dedzīgo fani? To uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas