Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kuģu ģimene nākotnē plāno paši izvēlēties dēliem sievas

Lai saprastu, kā izskolot bērnus Krišnas apziņā, raidījuma “Ģimene burkā” varoņi Uģis Kuģis un viņa sieva Linda iztaujā mājmācības speciālisti un grāmatu autori Aruddhu Devi Dasi. Tā kā Uģim interesē, kad dēliem atļaut satikties ar meitenēm, ģimene nekautrējas pajautāt, vai audzināšanas speciāliste pati arī izvēlējusies dēliem sievas. Seko apstiprinoša atbilde, un izrādās, ka arī Uģis un Linda atbalsta šo latviešu un vispār rietumu kultūrai tik neparasto pieeju. Linda teic, ka saredz šajā sistēmā daudz plusu, un vēlētos, kaut tas izdotos arī ar abiem pāra dēliem.

Bet Uģis, atceroties savus jaunības maldu ceļus un trakos piedzīvojumus ar apšaubāmas dabas meitenēm, kļūst savos izteikumos pavisam emocionāls:

“Ja patin atpakaļ laiku, es noteikti būtu gribējis, lai vecāki man izvēlas sievu. Vecāki, dariet to! Kad atceros, kam es pats izgāju cauri, kādas meitenes sev izvēlējos .. nu tas bija “Āmen baznīcā”! Mierīgi varēja mani pasargāt no visām tām jaunības muļķībām. Un no visām tām stulbajām sarunām – vai tev jau ir bijis seksiņš, oh un ah! Kad tev ir tikai četrpadsmit gadi un vēl puņķus neesi no deguna noslaucījis! Tāds stulbums, vecāki varētu savus bērnus no tā pasargāt.”

Kādus vēl bērnu audzināšanas padomus izteiks viedā sieviete, un vai ir cerības, ka tie iedarbosies uz diezgan nevaldāmo Kuģu vecāko atvasi – to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas