Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kultūrām bagāta vakariņu nedēļa – dodamies ciemos pie Latvijā dzīvojošiem ārzemniekiem

Nav nozīmes no kurienes tu nāc, kas ir tavs mīļākais ēdiens vai ko sauc par mājām, jo par savējo var kļūt ikviens. Šajā nedēļā vakariņš mūs aizvedīs uz trīs dažādām tautu kultūrām, iepazīstot Itāliju, Angliju un Brazīliju, dodamies ciemos pie ārzemniekiem, kuri par savām mājām jau kādu laiku dēvē Latviju. Ciemos dosies aktieris Kaspars Zāle, mūziķi Jenny May un Ēriks Loks.

Pirmajā vakarā ciemosimies pie itāļa Errj un viņa draudzenēm Ievas un Gintas. Vakariņš būs itāļu tradīciju un gardu ēdienu pārbagāts, jo namatēvs slavenībām būs sarūpējis ne tikai septiņas uzkodas, bet arī izglītojoši izklaidējošas aktivitātes, kas iemācīs ne tikai itāļu tradīcijas, bet arī valodu! Vakariņa gaitā atklāsim itāļa mīlestību pret griķiem, kā arī uzzināsim kāpēc Kasparam ir bērnības trauma no kefīra. Noskaidrosim arī interesantus faktus par sēņošanu Itālijā un iemeslus kāpēc tur sēņot nav diez ko izdevīgi. Nav noslēpums, ka itāļi daudz žestikulē, tāpēc vakara noslēgumā pamācīsimies komunicēt mazāk ar vārdiem, bet vairāk ar žestiem!

Ciemošanās maratonu turpināsim Ķipēnos, kur dzīvo anglis Robins un Anna.. Robinam ar latviešu valodu iet grūti, bet, neskatoties uz valodu barjeru, kopīgu valodu ar slavenībām izveidot būs pavisam viegli. Namatēvs būs sagatavojis īpaši tradicionālu angļu ēdienu un lutinās slavenību garšu kārpiņas. Šī vakara galvenā tēma būs ļoti intelektuāla – grāmatas! Jaunā draugu kompānija dalīsies ar savām mīļākājām grāmatām un paspēs arī iestudēt mazas teātra izrādes, izmantojot latviešu tautas anekdotes. Īpašu uzmanību un emocionalitāti slavenībās izraisīs Annas un Robija projekts "Ķipēnu drošā māja", kuru viņi veidos ukraiņu bēgļiem. Rokās sadevušies un dziedot "Pie Dieviņa gari galdi", tiks sūtītas labas domas un spēks Ukrainai.

Trešo vakaru pavadīsim enerģiski, jo ciemosimies pie Lailas un Nikolasa. Laila ir no Brazīlijas un kopā ar Nikolasu dzīvo Latvijā jau kādu laiku. Arī šis vakariņš nebūs izņēmums un Laila vēlēsies slavenībām parādīt daļu no savas kultūras. Būs eksotiski augļi, kokosriekstu kokteiļi un tradicionāli brazīliešu ēdieni. Jenny May lielākais pārsteigums būs, ka Laila latviešu valodu mācījusies pie viņas dziesmas "Es gribu vēl mīlēt"! Un šāda situācija noteikti netiks laista vējā un abas dāmas vienosies vienā dziesmā!

Kā parasti, ceturtajā vakarā uzvarētāji dodas ciemos pie slavenībām. Šajā vakarā namamātes pienākumus būs uzņēmusies Maija (Jenny May). Vislielākais pārsteigums slavenībām būs Kaspars, jo izrādīsies, ka viņš ir īsts romantiķis un negaidīti pārsteigs savus kompanjonus ar ēst gatavošanas prasmēm un mazām dāvaniņām uzvarētājiem. Vakars, protams, būs arī latviskās noskaņās. Tiks dejotas tautu dejas un dziedātas latviešu dziesmas.

Kopā būšanas prieks būs acīmredzams un svētki tiks svinēti ar uzviju

Vai esi gatavs svinēt svētkus ar slavenībām kā ar savējiem? Piesakies šovam "Vakariņš ar savējiem" ej.uz/vakariņš_pieteikums

Nav nozīmes, cik liels ir Tavs mājoklis, galvenais, ka esi atvērts piedzīvojumiem! Un par vakariņu budžetu Tev nebūs jāuztraucas!

Piesakies jau šodien!

Vakariņš ar savējiem. Foto: publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas