Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kur aizbraukt ar bērniem skolēnu brīvlaikā?

Klāt ilgi gaidītās Pavasara brīvdienas! Ko darīt ar bērniem? Kur aizbraukt un ko redzēt pavasara brīvlaikā? Lūk, dažas idejas lieliskām brīvdienām!

Dažas alternatīvas, kur doties skolēnu brīvlaikā tepat Latvijā:

  • Daba mostas! Tiem, kam patīk zvēri der zināt, ka Rīgas Zooloģiskais dārzs regulāri rīko dažādas aktivitātes. Tiem, kam galīgi negribas uz Rīgu, bet pa ceļam ir Kurzeme – Aizputes novada Cīruļos ir Rīgas Zooloģiskā dārza filiāle "Cīruļi". No aprīļa sākas oficiālā sezona Silkalnu Mini Zoo pie Ventspils, taču pārējā laikā pēc pieprasījuma – noteikti vērts apskatīt! Savukārt Dundagā jāapskata eksotiskos dzīvniekus īpašā eksotisko dzīvnieku parkā!
  • Vidzemē arī ir zvēri! Apmeklē trušu dārzu "Zaķīši" vai kamieļu parku "Rakši"!
  • Saplāno savu pirmo pavasara pārgājiena maršrutu, piemēram: Melturi – Kārļi – Zvārtes iezis, Cecīļu dabas taka vai Līgatnes dabas takas, iekļaujot arī Līgatnes padomju laika bunkuru un Vienkoču parku. Ideāla pastaiga ir arī pa Līgatnes papīrfabrikas ciematiņu, apskatot gan dabu, gan koka barakas, pagrabus.
  • Tiem, kuri nav no Rīgas, arī galvaspilsētā ir jaunas izklaides iespējas! Aktīvas izskraidīšanās cienītājus Rīgā gaida lāzertaga un peintbola parki GUNSnLASERS – izvēlies tuvāko vai foršāko!
  • Ja esi filmas "Piļsāta pi upis" cienītājs, tad noteikti zini, ka filmā attēlota Jēkabpils, taču tā filmēta dažādās Latgales pilsētās. Varbūt doties tematiskā ceļojumā pa Latgales pilsētām? Preiļos noteikti ieskaties Leļļu muzejā, kur iespējams pārvērsties par īstu princi vai princesi!
  • Liepājā noteikti jāredz Zirgu salas dabas taka, kur pavasarī var izdoties notvert skatienam pirmos atlidojojušos putnus no putnu vērošanas torņa, savukārt vakarā šo ceļojumu noslēgt ar boulinga spēli, klinšu sienu Liepājas olimpiskajā centrā, vai arī ar koncertu Liepājas Dzintarā
  • Purvu sezona klāt – ja nezini, ar kuru Latvijas purvu sākt, ieskaties, kādus pasākumus un pārgājienus piedāvā "Purvu bridēji"! Tieši purvos vislabāk vērojami pirmie putni
  • Vēlies doties ilgākās brīvdienās ar nakšņošanu? Ieskaties, ko izvēlēties naktsmītnei – Airbnb vai Booking pakalpojumus
  • Ja tomēr velk uz ārzemju valstīm, tepat ir brīnišķīgas kaimiņvalstis – Lietuva un Igaunija, kuras arī ir apmeklēšanas vērtas, turklāt viegli sasniedzamas ar ērtu autobusu!

Izlasi arī:

Noskaties arī, kā Uģim Kuģim patika Zooloģiskā dārza apskate:

Kur aizbraukt ar bērniem, Photo by Daiga Ellaby on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas