Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kur atrast darbu?

Birojs. Foto: "Pixabay"

Birojs. Foto: "Pixabay"

Mūsdienās eksistē daudz dažādas platformas, kur meklēt darba sludinājumus. Dažkārt plašajā klāstā cilvēki mēdz "apmaldīties", tādēļ piedāvājam aplūkot vietas, kur darba meklētāji var izvēlēties sev atbilstošus darbus.

Darba sludinājumu vietnes

Zemāk aplūkojams saraksts ar specializētām vietnēm, kurās meklēt darba sludinājumus.

CV.lv

Šī ir no populārākajām vietnēm starp darba meklētājiem. Tā ir viegli pārskatāma un lietojama, kā arī "CV.lv" var atrast vislielāko sludinājumu klāstu, atlasot tos pa pilsētām, profesijām un atslēgvārdiem.

VisiDarbi.lv

Arī VisiDarbi.lv ir starp apmeklētākajām darba sludinājumu vietnēm. Tajā ir plašs darbu klāsts ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs, piemēram, tādās valstīs kā Norvēģijā, Nīderlandē, Zviedrijā un citviet. Šī ir lieliska vietne darba meklētājiem, kuri vēlas izmēģināt spēkus ārpus Latvijas.

Cvmarket.lv

Šajā portālā vakances nav tik plašā klāstā kā konkurentiem, taču "Cvmarket.lv" ir vēl viens resurss, kur vērts ielūkoties darba meklētājiem un kur, iespējams, parādīsies kāds sludinājums, kuru nevar atrast citur.

SS.com

Visiem labi zināmajā sludinājumu portālā SS.com ir iespējams meklēt arī darbus un ja iepriekšminētajos portālos vakanču sludinājumi bieži vien pārklājas, SS.com nereti ir atrodamas vakances, kuras nav citur. SS.com gan var nākties saskarties ar situācijām, kad tiek piedāvāti darbi bez līgumiem un sociālajām garantijām.

NVA

Nodarbinātības valsts aģentūra ir valsts iestāde, kas piedāvā vakances darba meklētājiem, un kur ir atrodams visplašākais vakanču klāsts dažādās valsts un pašvaldību struktūrās. NVA gan nav pieejama pieteikšanās forma un lai pieteiktos darbam visbiežāk, ir jāraksta atsevišķs epasts.

TeIrDarbs.lv

Šajā resursā nav pieejams plašs sludinājumu skaits un tas kopumā ir krietni mazāks nekā konkurentiem. Tomēr vienmēr ir vērts izskatīt visas opcijas.

Workingday.lv

"Workingday.lv" ir personāla atlases uzņēmums, kurā aplūkojamas arī dažādas vakances.

Visi sludinājumi vienuviet

Darba meklētājiem varētu rasties jautājums, vai eksistē vietne, kurā būtu apkopoti visās iepriekšminētajās lapās publicētie sludinājumi vienuviet. Šāda mājaslapa eksistē.

KurDarbs.lv

Šis nav klasisks sludinājumu portāls, bet gan vietne, kura pēc atslēgvārdiem apkopo visu nozīmīgāko Latvijas sludinājumu portālu vakances. Līdz ar to var uzskatīt, ka šeit ir vislielākais klāsts. Atrodot vēlamo vakanci, cilvēks tiek pārvirzīts uz kādu no iepriekšminētajām lapām. "KurDarbs.lv" gan vēlamā vakance jāmeklē pēc atslēgvārda un šajā vietnē nav pieejams kategoriju saraksts ar profesijām, kas ir mīnuss.

Citi veidi kā meklēt darbu

Neskaitot sludinājumu portālus, darbu ir iespējams atrast arī citos veidos. Zemāk apkopoti daži no tiem.

  • "Facebook" grupas
  • "Linkedin"
  • Meklējot sociālajos tīklos ar heštegu #TeIrDarbs
  • Sazināšanās ar vēlamo uzņēmumu personīgi un izrādot iniciatīvu
  • Ja ir kāda izkopta prasme, to var piedāvāt kompānijām (piemēram, fotografēt vai filmēt ar dronu nekustamos īpašumus)
  • Paziņot sociālajos tīklos, ka esi darba meklējumos (tavā draugu lokā noteikti ir kāds, kurš padalīsies ar ierakstu vai arī, ja paveiksies, kāds, kurš būtu gatavs tevi nodarbināt uzreiz)

Birojs. Foto: "Pixabay"

Birojs. Foto: "Pixabay"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas