Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Laiks iekārtot vasarnīcu

Pavasaris un vasara ir piemērots laiks, lai rosītos un darbotos vasarnīcā vai lauku īpašumā. Kamēr pavasaris mūs vēl nelutina, varam sākt domāt par labiekārtošanas darbiem. Lai siltajam laikam pienākot vasarnīcā vai lauku mājā būtu komfortabli un patīkami uzturēties.

Dārza mēbeles

Protams, vasarnīca prasa gan laiku, gan ieguldījumus, ja vēlaties, lai vide ap Jums būtu sakārtota. Bet nevajadzētu aizmirst par atpūtu, lai uzlādētos jauniem darbiem. Vasarnīcā neiztikt bez dārza mēbeļu komplekta. Vismaz galda un krēsliem. Lieliski, ja ir arī atpūtas dārza mēbeļu komplekts vai šūpuļtīkls. Ja esat iecienījuši gozēties saulē un sauļoties, tad varat apsvērt sauļošanās krēsla iegādi. Pērkot dārza mēbeles, svarīgi sekot līdzi, lai tās ir stabilas un ūdens izturīgas, jo ne vienmēr Jums būs iespēja lietus laikā mēbeles ienest iekštelpās.

Dārza mēbeļu piedāvājums ir patiešām plašs un apjomīgs. Jums ir iespēja piemeklēt savas vasarnīcas interjeram piemērotas mēbeles. Lai nesteidzīgi varētu baudīt vasaras rītus un skaistos vakarus.

Dārza mēbeles visbiežāk ir no koka, plastmasas vai metāla. Koka mēbeles ir skaistas un pievilcīgas, bet tās prasa pareizu kopšanu, lai ilgāku laiku saglabātu sākotnējo izskatu. Plastmasas mēbeles ir vieglas un līdz ar to arī ērti pārvietojamas. Diemžēl plastmasas mēbelēm būs visīsākais lietošanas ilgums. Metāla mēbeles būs smagas, kuru pārvietošanai noteikti vajadzēs vairākus cilvēkus. Toties varat būt droši, ka metāla mēbeles kalpos ļoti ilgu laiku.

Vasarnīcas virtuves iekārtošana

Kad būsiet labi pastrādājuši, piemēram, sējot dārzā jauno ražu vai pļaujot mauriņu, noteikti vēlēsieties apēst ko gardu. Tad lieliski noderēs iebūvējamā plīts virsma, lai pagatavotu sātīgu ēdienu visai ģimenei. Iebūvējamās plīts virsmas atradīsiet visdažādākā izmēra - lielākas, mazākas, lai varētu piemērot virtuvei, kas visdrīzāk vasarnīcā varētu būt salīdzinoši maza. Un mazā telpā ir jādomā par maksimālu vietas ekonomiju, lai visam nepieciešamajam atrastos vieta. Ja tomēr iebūvējamo gāzes plīti neizraudzīsities sev par derīgu variantu, tad varat apskatīties, kādi piedāvājumi ir atrodami pie mini gāzes plītīm. Viens no šiem plīts variantiem noteikti būs īstais un gan iederēsies, gan lieliski kalpos Jūsu vasarnīcas virtuvē.

Ražīgi darbi

Diemžēl jāsaka, ka siltā sezona ir īsa, tāpēc ir vērtīgi to plānot laicīgi, lai vasaras laikā Jūs varētu pagūt visus ieplānotos darbus. Piemēram, ja vēlaties, lai vasarā varētu ievākt gurķu un tomātu ražu, tad jāplāno celt pašu spēkiem vai iegādāties jau gatavu siltumnīcu. Ja esat rosīgs cilvēks un Jums patīk meistarot jaunas lietas, tad iespējams, ka Jums labāk būtu izvēlēties siltumnīcu celt paša rokām. Ja tomēr šaubāties, vai siltumnīcas celšana Jums būs pa spēkam, tad varat pirkt, piemēram, polikarbonāta vai plēves. Ja vēl neesat ne reizi uzstādījuši vai iegādājušies siltumnīcu, tad pēc vienas šādas sezonas, kad siltumnīcas darbu pieredze būs uzkrāta, Jūs jau zināsies, kāds siltumnīcas veids Jums ir piemērots. Gluži kā citās jomās, arī dārza darbos un siltumnīcas uzstādīšanā varat eksperimentēt un iegūt pieredz, kas nākamajā sezonā Jums krietni vien palīdzēs.

Ja šobrīd meklējat dažādus iekārtošanas risinājums savai vasarnīcai, sākot no plīts iegādes, līdz pat dārza mēbelēm, tad īstais veikals, kur to visu meklēt ir e- veikals 220.lv. Interneta veikals 220.lv būs īstais palīgs, lai Jūsu vasarnīca vai lauku māja iegūtu jaunu un svaigu elpu. Baudiet vasaru savās vasaras mājās!

Laiks iekārtot vasarnīcu, 220.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas