Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Latviešu skeitbordists Madars Apse atgriežas TV ekrānos ar šova "Skate Tales" jaunāko sezonu

Madars Apse atgriežas TV ekrānos ar jaunāko "Skate Tales" sezonu, kurā latviešu profesionālais un slavenākais skeitbordists apceļo pasauli, meklējot savādāk domājošos, inovātorus un pionierus, kuri definē, kas ir skeitborda kultūra un tā kopiena. Sešu sēriju seriāla "Skate Tales" sezonu iespējams vērot Red Bull TV, un tā tiks izlaista divās daļās 6. un 13.jūnijā.

Neatkarīgi, vai tā ir tikšanās ar pirmo profesionālo skeitbordisti Indijā vai došanās ceļojumā ar skeitbordistiem "nomadiem", kuri kopīgi noraida ideju par nakšņošanu ērtās viesnīcās, Madars jaunajā sezonā ir atradis visdažādākās personības, kuras izmanto skeitbordu kā instrumentu, lai radītu jaunas kopienas un pārbaudītu sabiedrības iedomātās normu robežas.
Šādas personības viņš satiek gan Amerikā, Indijā, Spānijā, Japānā, Argentīnā un Brazīlijā.

No anti-varoņiem līdz vietējo mazpilsētu varoņiem, Madars Apse un "Skate Tales" apceļo pasauli meklējot stāstus par skeitbordu, kurus katru dienu nedzird. Pievienojies Madaram un kopā ar šo stāstu sēriju dodies cauri neaizmirstamiem piedzīvojumiem pa visu pasauli, uzdodot šova varoņiem it kā pavisam vienkāršu jautājumu - ko viņiem nozīmē skeitbords?

Skeitbordista Madara Apses piedzīvojumiem iespējams sekot līdz jau šodien vietnē - RedBull TV

Vairāk par Madaru Apsi skaties:Madara Apses "Skate Tales" Foto: Publicitātes

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas