Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Latvijā pazīstams "tiktokeris" pastāsta, pa cik iegādājies māju Dubaijā

Foto: Ekrānšāviņš no "Youtube"

Foto: Ekrānšāviņš no "Youtube"

Latvijā populārais "tiktokeris" un uzņēmējs Artūrs Dedzis podkāstā "Stay Sharp" pastāstījis, par kādu summu iegādājies māju Dubaijā un kādam procesam bija jāiziet cauri, lai līdz tam nonāktu.

"Pēdējā laika labākais pirkums ir māja Dubaijā," sacīja uzņēmējs un "tiktokeris", kuram pieder kompānija "Aerify". "Pirms pāris gadiem aizbraucu uz Dubaiju nosvinēt Ziemassvētkus un Jauno gadu. Man patīk šīs valsts tīrība, kārtība, drošība un tur ir forši bērniem."

"Vienreiz palikām ciematiņā pusstundas braucienā no centra, tur apkārt tuksnesis, kamieļi staigā. Palikām vienā rindu mājā un man ļoti iepatikās. Paskatījos, cik maksā, sapratu, ka baigi labās cenas! Es jau sen biju skatījies, kur investēt nekustamajos īpašumos ārzemēs. Sākotnēji man interesēja Kanāriju salas, bet pēdējā laikā bija šausmīgi sacēlušās cenas augšā. Būtībā par 250 štukām varēja dabūt nolaistu divistabu dzīvokli..."

"Tas bija aptuvenais budžets, kādu biju gatavs ieguldīts. Tad sapratu, ka manā budžetā ir šīs [Dubaijas] rindu mājas. Protams, šīs summas sludinājumā un realitātē drastiski atšķiras," atklāja viņš.

Viņi man saka, ka māja izmaksās ap 800 000 dirhami, kas ir ap 200 000 eiro. Protams, kad nonācām līdz tam, ka kaut ko varētu darīt, pēkšņi 820 000 lētākais.

"Tad saka, ka 870 000. Beigās atradām pa 850 000. Tur bija jāmaksā 2% māklerim, 4% reģistrācija, kopā kādi 234 000 eiro," atklāja uzņēmējs, atceroties, ka nācies iziet cauri sarežģītam procesam, lai māju iegādātos. "Jautāju, vai var iegādāties no uzņēmuma. Saņēmu atbildi, ka jā. Brīdī, kad priekšlīgumā bija jāvada dati, izrādījās, ka uzņēmumi no Eiropas neder."

Beigās palīdzējis tas, ka māja iegādāta ar tur jau dzīvojošu īrnieku, kurš ik mēnesi maksājis 1000 eiro un pēc kāda laika summa, ko viņš samaksāja, ļāva veikt mājā remontu.

Pilnu sarunu skaties zemāk video.

Foto: Ekrānšāviņš no "Youtube"

Foto: Ekrānšāviņš no "Youtube"

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas