Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Latvijā ražotas mēbeles mājoklim ar dvēseli

Mājoklis ar dvēseli – tā nav tikai fiziska telpa ar funkcionālu, ērtu iekārtojumu. Tā ir vieta, kurai piemīt sava personīgā un emocionālā dimensija. Tā ir silta, mājīga, aicinoša, un tā atspoguļo tās iedzīvotāju personīgās vērtības, stilu un dzīves garšu, ko parāda telpas iekārtojums un šai telpai izvēlētie priekšmeti. Dekoratīvie elementi, fotogrāfijas, mākslas darbi, pat mēbeles var parādīt telpas raksturu. Domājot par šādiem dvēseliskiem mājokļiem, uzņēmums “JA Mēbeles” tepat Latvijā ražo gultas, dīvānus, atpūtas krēslus un citas mēbeles. Lai saprastu, kā tas īsti notiek, devāmies pie viņiem ciemos uz Jelgavu.

Latvijā ražotas mēbeles plašā klāstā

Pirmais pārsteigums – mēbeļu plašais skaits un dažādība. Mēbeļu veiklā atrodam:

  • dažāda izmēra un formas dīvānus, no maziem, ofisiem paredzētiem dīvāniem līdz milzīgiem izvelkamiem stūra dīvāniem ar veļas kasti, kas paredzēti visas ģimenes kopīgai atpūtai;
  • gultas - mīkstas un elegantos rakstos veidotas, un koka, kas izveidotas īsteni latviskā stilā;
  • praktiskus izvelkamos krēslus, kuros varēsiet izguldīt bērnus vai viesus, un atpūtas krēslus, kas vairāk paredzēti paša komfortam;
  • masīvkoka mēbeles kā kumodes, galdus, skapjus un mēbeles priekšnamam;
  • mīkstus virtuves dīvānus;
  • matračus – lielākus un mazākus, mīkstākus un cietākus, bet visus kvalitatīvus;
  • bāra dīvānus un citas mēbeles bāriem, kafejnīcām un restorāniem, turklāt šeit esot vien mazumiņš no tā, ko “JA Mēbeles” spējot uzņēmumiem nodrošināt.

Mēbeles dažādiem stiliem un dzīvesveidiem

“Mēs zinām, ka mēbelēm ir jābūt ne tikai izturīgām, vizuāli estētiskām un ērtām, bet arī funkcionālām. Tas ir iemesls, kāpēc gultas papildinām ar veļas kastēm un papildus plauktiem, vai iestrādājam veļas kastes dīvānos. Pat sēžamajiem pufiem izveidojam kasti mantu uzglabāšanai, lai cilvēkiem ērtāk,” norāda uzņēmuma pārstāvis, “mums ir svarīgi, lai cilvēks var izvēlēties tieši tādas mēbeles, kas atbilst viņa stilam!” Un jāsaka, ka stilu te patiesi ir daudz. Moderni lakoniskais, eleganti izsmalcinātais, koši ekscentriskais, ērti sportiskais, tradicionāli latviskais – te atradīsi mēbeles, kas iederēsies jebkurā no šīm kategorijām. Patīkams pārsteigums ir arī izstrādātās detaļas, piemēram, izšūtie, rakstainie dīvānu spilveni un dažādo materiālu saspēle. Uzņēmuma pārstāvis lepojas, ka Latvijā ražo tik dažādas augstākās kvalitātes mēbeles.

Individuāla pieeja – galvenais stūrakmenis

Uzņēmums ar šo rūpalu nodarbojas jau vairāk nekā 20 gadus, tāpēc priecājas par jauniem izaicinājumiem, ko sniedz individuālie pasūtījumi. “Cilvēku idejas un vēlmes ir tik dažādas. Tā ir mūsu iedvesma pacelt mēbeļu ražošanu vēl augstākā līmenī,” stāsta speciālists, “mēs izmantojam individuālu pieeju katram mūsu klientam, pārliecinoties, ka viņa vajadzības tiek apmierinātas un cerības sasniegtas. Mūsu sirsnīgais serviss ir tas, kas mūs atšķir no pārējiem – mēs patiesi rūpējamies par saviem klientiem un viņu apmierinātību ar mūsu produktiem, un darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Jūs esat apmierināts ar savu pirkumu.”

Aplūkojot veikalā esošo mēbeļu daudzveidību, mazās ekskursijas noslēgumā secinām, ka ar tām patiesi ir iespējams parādīt sava mājokļa dvēseli, jo dizainu, stilu, krāsu, formu ir tik daudz, ka ikkatrs noteikti atradīs tieši savai telpai visatbilstošāko. Turklāt patīkami, ka mēbeles ir ražotas tepat Latvijā. Tas mēbelēm piešķir lielāku vērtību. Kaut kā sirdij tuvāk. Kā saka “JA Mēbeles” moto: ja mēbeles, tad šeit!

Foto: ''JA Mēbeles'' SIA, Latvijā ražotas mēbeles

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas