Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ledusskapji – Vai zīmolam ir nozīme?

Ikvienā mājsaimniecībā ar zināmu regularitāti aktualizējas lielās sadzīves tehnikas iegādes jautājums, jo ierīces ar laiku nolietojas un jāskatās pēc jaunām – iepriekšējo labākām aizvietotājām. Nereti, izkatot kārtējo specifikācijas tabulu, aizdomājamies, cik lielā mērā laba zīmola reputācija ir garantija veiksmīgam pirkumam?

Cik lielā mērā var paļauties uz zīmola solījumu?

Jomas speciālisti atzīst, ka tas nav viennozīmīgs jautājums, un sniedz tam arī savu pamatojumu:

● Globālajā tirgū regulāri notiek uzņēmumu un to akciju pirkšanas darījumi. Šo darījumu rezultātā “zem viena jumta” nonāk vēl pirms brīža sīvi konkurējoši zīmoli. Optimizējot tehnoloģiskās un ražošanas izmaksas, atšķirības starp zīmoliem nivilējas - lielāks ieguvējs var izrādīties cenā lētāks zīmols, bet zaudētājs “premium” produkts. Objektīvi pircējam nav iespējams izsekot līdzi šai informācijai, tādēļ atliek savu izvēli pamatot ar personīgo pieredzi vai speciālistu ieteikumiem;

●Ikviens sadzīves tehnikas globālais koncerns ražo lielu skaitu dažādu produktu. Tie tradicionāli pārstāv gandrīz visas sadzīves tehnikas kategorijas. Vai iespējams, ka visās kategorijās ir vienādi tehnoloģiski spēcīgi produkti? Tas, protams, būtu ražotāja mērķis, bet ne vienmēr to ir izdevies sasniegt.

Ledusskapis bieži ir pati lielākā mājsaimniecības sadzīves tehnika, tāpēc tā pirkšanai vērts pievērst īpašu uzmanību.

Kā rīkoties?

1. Iegūstiet pēc iespējas jaunāku informāciju par interesējošo zīmolu

Aizbildinoties ar laika trūkumu tas netiek izdarīts, tāpat paļāvība uz pārdevēja kompetenci bieži pieviļ. Atceraties, ka labāk par Jums neviens nespēs izvērtēt ģimenes ēšanas paradumus un vajadzības. Sastādiet vēlamo specifikāciju un funkciju sarakstu, pēc tam atrodiet ledusskapja modeli, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Jā priekšroku dodat kādam no zināmajiem zīmoliem, kā, piemēram, Electrolux ledusskapjiem, LG vai Liebherr, tad izvērtēšanu sākat ar tiem.Vērtīgu informāciju atradīsiet dažādos forumos un sadzīves tehnikas salīdzinošos topos.

2.Rūpīgi veiciet uzmērījumus

Neprecīzi veikti uzmērījumi ir bieža kļūda. Brīvi stāvošam ledusskapim ir jānomēra platums, augstums un dziļums; tāpat jāparedz brīva telpa ledusskapja durvju atvēršanai, kā arī jāizvērtē durvju vēršanās virziens, kas netraucētu kustību. Mērot iebūvējamos ledusskapjus, ir jāņem vērā nišas izmērs vai savietojamība ar pārējiem virtuves iekārtas moduļiem, ja ledusskapi paredzēts integrēt virtuves iekārtā. Iebūvējamie ledusskapji ir bieža izvēli moderna dizaina virtuvēs, kur domāts par vienotu interjera konceptu. Tā, piemēram, vācu ražotāja Liebherr ledusskapju klāstā ir iebūvējamie modeļi, kuri ietilpst nišās no 88 cm līdz pat 178 cm. Ledusskapja durvis var būt fiksētas, bīdāmas vai arī ar dekoratīviem paneļiem. Ledusskapju dizains ļaus tiem ideāli iekļauties visos mājokļos.

3.Izvērtējiet ierīces energoefektivitāti

Bez šaubām, šobrīd nav prātīgi pirkt lētāk, lai pēc tam gadiem pārmaksātu par elektrību. Visi brīvi stāvošie ledusskapji no A+ līdz A+++ energoefektivitātes klases ir racionāls un ar nākotnes izmaksām pamatots lēmums. Noteikti pievēršat uzmanību, vai ledusskapī ir sistēma, kas nodrošina vienmērīgu temperatūru izkliedi pa visu ledusskapi, ātru svaigu produktu atdzesēšanu; vai ir tehnoloģija, kas samazina sarmas veidošanos saldētavas iekšienē; kā arī saldētavā ievietotie produkti nepārklājas ar sarmu, bet pašā saldētavā neveidojas ledus. Tas nozīmē arī to, ka var nedomāt par vecmodīgo ledusskapja atkausēšanu. Šīs un vēl daudzas citas lieliskas īpašības padara mūsdienu ledusskapjus par ļoti efektīvu ierīci.

4.Izvēlaties ietilpīgus modeļus

Ledusskapī jāietilpst visam mājsaimniecības produktu klāstam, savukārt noderīgām tehnoloģijām ievērojami jāuzlabo produktu uzglabāšanas apstākļi. Iespējams iegādāties nelielus ledusskapjus galda augstumā (līdz 100cm) līdz pat pilna garuma (200 cm) ledusskapim lielai ģimenei. Ledusskapju ietilpību mēra litros un tā var būt līdz pat 599 litriem.

Plašu ledusskapju modeļu klāstu no zināmiem un pārbaudītiem zīmoliem iespējams apskatīt 220.lv vietnē.



Ledusskapis. Foto 220.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas