Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Leģendārais šefpavārs Gordons Remzijs atklāj, kā viņa karjeru iespaidojusi brāļa narkotiku atkarība

Šefpavārs Gordons Remzijs. Foto: AP/Scanpix

Šefpavārs Gordons Remzijs. Foto: AP/Scanpix

Pasaulslavenais šefpavārs Gordons Remzijs atklātā intervijā pastāstījis par sava brāļa narkotiku atkarību un savu personīgo nostāju šajā jautājumā.

56 gadus vecais britu pavārs podkāstā “Big Fish with Sencer Matthews” atklāj, ka viņu satrauc cilvēku paralēļu vilkšana starp viņa karstasinīgo raksturu un narkotiku lietošanu.

“Mani ļoti satrauc tas, ka visi domā, ka es lietoju [kokaīnu], jo esmu kņudīgs un skaļš. Tā ir tikai kaislība. Tā ir sasodīti tīra kaislība, un tas ne ar ko neatšķiras no tā, ja puslaika pārtraukumā tu esi ģērbtuvēs, zaudē ar 2:0 un nākamo 45 minūšu laikā tev sevi jāsavāc,” stāsta šefpavārs.

2017. gadā Remzijs prezentēja raidījumu “Gordon Ramsay On Cocaine”, kurā viņš pētīja, kā šīs narkotikas lietošana ietekmē Lielbritāniju. Viņš atklāti stāstīja, ka viņa grūtā bērnība un mātes pūles uzturēt ģimeni, strādājot trīs darbos, ir bijusi motivācija neiesaistīties narkotiku ainā, bet tai vietā pilnveidot sevi.

Podkāstā viņš stāsta, ka viņa brāļa atkarība no heroīna viņam ikdienas ir stingrs atgādinājums par to, kur viņa dzīve varēja aiziet.

“Es sev atgādinu, cik ļoti citādāk būtu varējis būt, ja es būtu gājis pa citu ceļu un uzskatījis, ka valsts man ir kaut ko parādā, nevis cīnījies par kaut ko,” tā Remzijs.

Pavāra brālis Ronijs Remzijs 2007. gadā uz 10 mēnešiem tika apcietināts Bali par heroīna glabāšanu. Toreiz viņam piesprieda 265 mārciņu (aptuveni 300 eiro) lielu naudas sodu.

Citā intervijā šefpavārs ir atklājis, ka viņam ir nācies palīdzēt brālim sagādāt narkotikas, lai viņš būtu spējīgs ierasties uz abu tēva bērēm.

Remzijs nekomentēja, vai viņa brālis joprojām cīnās ar narkotiku atkarību, taču tā bijusi liela viņa dzīves sastāvdaļa jaunībā.

Runājot par dzinuli, kas viņu motivējis kaldināt savu karjeru, Remzijs stāsta: “Uzaugot 15 dažādās pašvaldībās, vienmēr ir tas nervu kutinošais brīdis, kad tu dodies uz citu skolu, citu futbola klubu un tev no jauna jāmeklē draugi, dažreiz pat divas reizes viena gada laikā. Tas ir nenormāli traucējoši.”

Tāpēc es nolēmu to mainīt un sniegt savai ģimenei drošību un visu pārējo, ko es būtu vēlējies saņemt… un tu meklē to, kā tev dzīvē nav, un, kad to iegūsti, tu to saglabā,

stāsta Remzijs.

"Līdz ar to nē, es nekad negaidīju, ka man izdosies sasniegt šādu panākumu līmeni. Bet, tāpat kā jebkuri panākumi, arī šie ir izcīnīti ar darbu, tie nekad netiek pasniegti uz šķīvja,” stāsta pavārs.

Šefpavārs Gordons Remzijs. Foto: AP/Scanpix

Šefpavārs Gordons Remzijs. Foto: AP/Scanpix

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas