Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lielākie un iespaidīgākie loteriju laimesti pasaules vēsturē

Laimests

Laimests

Bezrūpība, dzīvesprieks, stabilitāte un dzīve kā nemitīgs atvaļinājums. Un kā tu iztēlojies sevi multimiljonāra statusā? Kamēr vieni par šādu dzīvesveidu tikai sapņo, citi to iegūst, turklāt pavisam pārsteidzošā veidā, kas ietver ‘’aklu’’ paļaušanos uz tā dēvēto veiksmes faktoru. Jā, runa ir par laimīgo loterijas biļešu īpašniekiem, kuri burtiski dažu dienu laikā ir kļuvuši par vairākiem miljoniem (un pat miljardiem) eiro bagātāki! Tieši tā - šoreiz apskatīsim pasaulē lielākos un pavisam noteikti iespaidīgākos loterijas laimestus visā cilvēces pastāvēšanas vēsturē. Esi gatavs izbrīnā atplest žokli!

Pasaules rekorda cienīga uzvara

Sāksim ar pašu iespaidīgāko laimestu jeb 1,586 miljardiem ASV dolāru. Šī vairāk nekā ‘’plikas’’ apbrīnas vērtā summiņa tika laimēta salīdzinoši nesen, proti, 2016.gada janvārī. Par šo grandiozo notikumu atbildību uzņēmās 45 Amerikas štatos spēlētā ‘’Powerball’’ skaitļu loterija. Lai gan iepriekš minētā rekordsumma tika sadalīta starp 3 laimīgo biļešu īpašniekiem, šis notikums tik un tā ir un paliek Ginesa pasaules rekordu grāmatas vērts un ‘’pārsit’’ visus līdz šim ārzemju kazino ‘’izceltos’’ vinnestus. Kā ar pašiem laimētājiem? Lielākās daļas saņēmēji jeb kāds laulāts pāris no Floridas (angliski - Florida) par vinnesta tērēšanu izteicās visai pazemīgi sakot: ‘’Mēs pavisam noteikti dosimies agrā, taču pelnītā pensijā.’’

Jauno miljardieru klubiņš

Iedomājies, kāda būtu tava reakcija uz 1,537 miljardus ASV dolāru lielu laimestu? It īpaši gadījumā, ja ar šo vinnestu tev nebūtu jādalās ne ar vienu citu dzīvu dvēseli. Uz šo jautājumu atbildes meklēja arī kāds ‘’Mega Millions’’ spēlētājs no Dienvidkarolīnas (angliski - South Carolina) štata. Šis notikums atzīmēja otro reizi pasaules vēsturē, kad kādas skaitļu loterijas lielais džekpots pārsniedza 1 miljardu dolāru atzīmi. Turklāt šis noslēpumainais uzvarētājs/uzvarētāja, līdz ar iekļūšanu tā sauktajā jauno miljardieru klubiņā, saņēma savu lappusi Ginesa pasaules rekordu apkopojumā, apstiprinot titulu - visu laiku lielākais loterijas laimests, kas laimēts ar vienu loterijas biļeti.

Trešais apjomīgākais vinnests ASV vēsturē

Arī trešais lielākais loterijas laimests visā ASV vēsturē nācis tieši no jau augstāk minētās ‘’Mega Millions’’ laimes spēles. Dēvēts arī par visu laiku apjomīgāko laimestu Mišiganā (angliski - Michigan), konkrētā summa, precīzāk 1,05 miljardi dolāru, nonāca kāda vietējā loteriju kluba (‘’Wolverine FLL CLub’’) gādīgajās rokās. Laimesta brīdī, proti, 2021.gada janvārī, konkrētais klubs sastāvēja no 4 biedriem. Lai gan nav zināms, par kādu naudas sadalījumu biedri vienojās, tika minēts, ka iespaidīga daļa no šī miljarda tiks ziedota vietējām labdarības organizācijām.

Miljonārs 24.gadu vecumā

Kā beidzamo veiksmes stāstu aplūkosim kāda 24.gadas jauna Viskonsīnas (angliski - Wisconsin) iedzīvotāja prātam neaptveramo uzvaru amerikāņu iemīļotajā ‘’Powerball.’’ Šī stāsta galvenais varonis, nepilna mēneša laikā kopš laimīgās biļetes iegādes, kļuva par veseliem 768,4 miljoniem ASV dolāru bagātāks. Šis laimests tiek uzskatīts par lielāko ‘’Powerball’’ loterijas laimestu vēsturē, iezīmējot 2019.gada 27.martu kā dienu, kad kāda gluži parasta amerikāņu vīrieša kvēlākie sapņi pēkšņi kļuva par realitāti. Pats veiksminieks vārdā Manuels konkrēto atgadījumu raksturoja kā, viņa vārdiem sakot, ‘’totālu veiksmi.’’ ‘’Es kliedzu aptuveni kādas 5 līdz 10 minūtes no vietas’’ - tā izteicās pat vīrietis, aprakstot tā brīža emociju uzplūdumu.

P.S. Secinājumi? Veiksmes faktors ir pavisam reāls, taču absolūti neparedzams. Vieni to piesaista, liekot lietā pozitīvo domāšanu un pašizdomātus veiksmes rituālus, citi - aktivizējot noteiktas čakras un/vai paļaujoties uz izslavētajiem Visuma likumiem. Lai vai kā šo mega laimestu īpašnieki ir pierādījums tam, ka veiksme patiešām eksistē. Un pats svarīgākais - tā var mūs piemeklēt pašos negaidītākajos dzīves mirkļos.


Laimests

Laimests

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas