Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Lieliska izvēle atpūtai visai ģimenei - Mini Zoo apmeklējums

Kur nesteidzīgi un droši atpūsties visai ģimenei? Tepat pierīgā, Stopiņu novadā, mājvietu raduši vairāki dzīvnieki un putni, kas labprāt savas ikdienas gaitas dala ar lieliem un maziem apmeklētājiem. Mini Zoo “Brieži” iespējams ne tikai apskatīt un pabarot dzīvniekus un putnus ar našķiem, kurus uz vietas var iegādāties, bet arī pašiem nobaudīt pikniku svaigā gaisā. Tāpēc ir vērts sagādāt līdzi termosu ar karstu dzērienu un kaut ko uzkožamu, kamēr mazie apmeklētāji nesteidzīgi izšūpojas šūpolēs un izslidinās pa slidkalniņu.

Kas dzīvo “Briežos”?

Mini Zooloģiskajā dārzā "Brieži" savu mājvietu atraduši gan pavisam mazi, gan lieli zvēri un putni. Pirmie, kas sveicinās, ir jūrascūciņu saime, zaķi un dažādi raibi fazāni ;- zelta, dimanta un pat medību, un citi krāšņi putni. Katrs zina savu vietu un nozīmi šajā mazajā zoodārzā – pāvi visus novēro kā sargi no augstākajiem skatu punktiem. Turpat blakus arī zosis vienā rindā sasēdušas.

Sastapt var arī garaušus, kas labprāt mielojas ar apmeklētāju dotajiem burkāniem. Paēduši tie kā pūkaini bumbulīši viens otru silda un guļ, neliekoties traucēti ne dēļ vistām, kas dala ar viņiem vienu teritoriju, ne apmeklētājiem.

Pavisam neparasta izskata dzīvnieks – mundžaks, kuru dēvē arī par rejošu briedi, priecē apmeklētājus. Tas ir neliela auguma, ar maziem radziņiem un asiem ilkņiem, bet bērnus ļoti uzjautrina mazās un draiskās kaziņas, kas ir kā izslāpušas pēc draudzības un ļoti labprāt ļauj pakasīt arī pazodi!

Jo tālāk dodies jo lielāki dzīvnieki sastopami – te gaida jūrascūciņas, un jenots, tālākā Zoo galā draudzīgi savā mugurā izvizina ēzelis, var pabarot aitas, bet staltie ziemeļbrieži, protams, ir šī Zoo lepnākie dzīvnieki.

Katrā ziņā, Zoo nelika vilties un noteikti ir labs galamērķis ģimenēm ar maziem bērniem! Ieejas maksa ir ļoti draudzīga, auto novietošanai ir plašs stāvlaukums. Ziemā labāk parūpēties par to, ka pirms Zoo apmeklējuma visi paspēj savas tualetes lietas nokārtot laicīgi, lai nav jāsaldējas, jo labierīcības ir ārā, bet nepieciešamības gadījumā ir izmantojamas un koptas.

Pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Lasi arī:

Āži, foto - 1188

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas