Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Līgatnes pārceltuve – turpinājums Tavam ceļojumam pa Vidzemi

Līgatnes pārceltuve pār Gauju ir unikāla šāda tipa pārceltuve Baltijā. Divas kopā sasietas laivas, kuras klāj stingra dēļu grīda, veido pietiekami platu prāmi, lai uz tā varētu uzbraukt ar auto. Šis ir ceļš, kas savieno Līgatni ar Straupi, ievērojami saīsinot mērojamo ceļu no 50 km, kas būtu mērojami, braucot pa ceļu apkārt, līdz 14km.

Pirms došanās uz pārceltuvi, noteikti ieteicams pārliecināties par tās aktuālo darba laiku. Pavasara plūdos pāceltuve tika sabojāta, bet, kā ziņo Līgatnes novads, tad ar 2021.g.19.jūniju tā atsāk darbu.

https://www.facebook.com/LigatnesNovads/photos/a.141616346294797/1266357157154038

Līdz ar to Pārcelties ar auto pāri Gaujai ir ne vien neparasts piedzīvojums, bet arī lielisks papildinājums, piemēram, lai apceļotu un apskatītu gleznaino Līgatni un tālāk dotos uz Straupi, kur var apskatīt arī Lielstraupes pili, Vējiņu ezerus, nogaršot gardo Rožkalnu maizīti un iepirkt labumus Straupes tirdziņā.

Ja plāno šādu ceļojumu – vislabāk to ieplānot uzreiz divām dienām. Piemēram, vienu dienu pavadīt Līgatnē, nesteidzīgi izbaudīt aktīvu atpūtu, pastaigu dabas takās, Vīna darītavu, karošu darbnīcu, Slepeno Padomju bunkuru, Vienkoču parku… Pārnakšņotu, piemēram, kādā klusā un mājīgā viesu namā vai izbaudītu, piemēram, Spa procedūras un atpūtu Līgatnes Rehabilitācijas centra viesnīcā.

Izlasi arī:

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Līgatnes pārceltuve, Foto:1188

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas