Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Liktens spēles smeldzīgā ukraiņu melodrāmā “Katram savi maldi”

Laimīga laulība, veiksmīga karjera, mīlošs vīrs… līdz brīdim, kad visu sagriež kājām lidmašīnas avārija. Televīzija sievietēm “STV Pirmā!” piedāvā aizraujošu mīlestības stāstu no Ukrainas “Katram savi maldi,” kas no 2. janvāra darbdienās plkst. 16:45 skatītājus ievedīs kaislīgās un aizraujošās attiecību spēlītēs.

Seriāla centrā ir jauna, talantīga ginekoloģe Liza, kura ļoti mīl bērnus, taču diemžēl veselības sarežģījumu dēļ viņai nav lemts kļūt par māti. Iedzimtā sirdskaite gadiem ilgi kuvusi par šķērsli arī karjeras izaugsmei – slimnīcas galvenais ārsts, saudzējot kolēģes veselību un cenšoties Lizu turēt tālāk no stresa, nesteidzas viņai paaugstināt amatā. Taču, par spīti kolēģu bažām un greizsirdīgo konkurentu pūliņiem, Lizas mērķtiecība tiek pamanīta un viņa dodas pretim ne tikai sava profesionālā sapņa piepildījumam, bet arī bauda harmoniju attiecībās. Viņa ir laimīgi precējusies ar uzņēmēju Alekseju, ar kuru kopā jūtas droši un pasargāta.

Skatītājus gaida satikšanās arī jauno aktrisi Martu, kura sapņo kļūt par veiksmīgu kinozvaigzni. Lomas, kastings, filmēšanās – tā ir visa Martas dzīve, līdz pavisam negaidīti nāk ziņa par grūtniecību.

Tai pat laikā pēkšņa vēsts sajauc kājām gaisā Lizas dzīvi – lidmašīna, ar kuru vīrs devies komandējumā, cietusi avārijā, taču mīļotā ķermenis tā arī netiek atrasts. Aleksejs ir pazudis bez vēsts.

Negaidītie notikumi uz mūžu savij abu sieviešu likteņus, ieraujot neiedomājamu notikumu virpulī, skatītājiem solot nerimstošas kaislības, intrigas un negaidītus pavērsienus. Karsta melodrāma no Ukrainas “Katram savi maldi” no 2. janvāra darbdienās plkst. 16:45 televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Vairāk par TV jaunumiem lasi šeit:


Ukraiņu seriāls "Katram savi maldi:" foto: ekrānšāviņš STV Pirmā!

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas