Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Linda Mūrniece pirmo reizi TV kameru priekšā parāda savu mīļoto vīrieti

“Esmu laimīga – beidzot man ir kārtīgs, stabils vīrietis, kurš nemēģina ievākties manā dzīvoklī, aizņemties mašīnu vai kā citādi gūt materiālu labumu” – savā priekā par jaunajām attiecībām slavenību portāla 1188 Play jaunajā šovā “Iečeko slavenību” dalās uzņēmēja, bijusī Iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Pēdējos gados, pēc otrās laulības izjukšanas, Linda kļuva pazīstama ar saviem izvērstajiem sociālo tīklu ierakstiem, kuros nekautrējās atklāti runāt par cilvēku attiecībām un arī izteikt dzēlīgas piezīmes par vīriešu neglaimojošajām uzvedības īpatnībām, tādējādi iemantojot gan kvēlus fanus, gan nelabvēļus.

Ar tagadējo mīļoto Edgaru Linda bija pazīstama jau sen, taču ilgu laiku saskatījusi viņā tikai patīkamu cilvēku un labu draugu. Taču Edgars sievietē bija ieskatījies nopietnāk un viņam arī pieticis neatlaidības un pacietības savu mīļoto sagaidīt un galu galā – pārliecināt. “Es pa vidu vēl paspēju apprecēties un izšķirties” – par abu attiecību sarežģītajiem līkločiem iesmej Linda.

Atgādinām, ka jaunais šovs “Iečeko slavenību” skatāms otrdienās un ceturtdienās tikai internetā – 1188 Play un tajā Andris Bulis ik reizi tiekas ar kādu populāru cilvēku, lai “iečekotu,” kā sabiedrības krējums dzīvo, izklaidējas un bauda vasaru kopā ar saviem tuvajiem.

Skatieties arī:

Linda Mūrniece - beidzot esmu kopā ar vīrieti, nevis pildu vīrieša lomu

Linda Mūrniece par laiku politikā, kas sagrāva viņas pirmo ģimeni

Linda Mūrniece atklāti par dīvainākajiem randiņiem savā dzīvē

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas